Diggy’s Adventure: Zevkli Yapboz ve Labirentler

0
1367

Macera oyunları, farklı hikayeleriyle oyunseverlerin en çok ilgisini çeken mobil oyun kategorilerinden biri olarak yer alıyor. Akıllı telefonlarımızda keyifli vakit geçirdiğimiz macera  oyunlarının sürükleyici hikayeleriyle birbirinden farklı olaylara eşlik edebiliyoruz. Mobil cihazlarımıza eğlenceyi taşıyan birçok mobil oyun geliştiriliyor. Geliştirilen mobil oyunlar sayesinde yepyeni maceralara ortak olabileceğiniz farklı tarzdaki oyun deneyimlerini yaşayabilirsiniz. Siz de macera oyunlarından hoşlanıyorsanız bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız Diggy’s Adventure: Zevkli Yapboz ve Labirentler oyunu ile mobil cihazınızda macera dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Madenlerle dolu bir dünyayı keşfetmek için yola çıkacağınız Diggy’s Adventure, çözülmeyi bekleyen bulmacalarıyla sizi bekliyor! Sizlere oyunun detaylarından bahsedelim.

Diggy’s Adventure: Zevkli Yapboz ve Labirentler

Diggy adlı oyun kahramanının maceralarına ortak olacağınız oyunda, eski uygarlıkların yer aldığı bir dünyayı keşfe çıkacaksınız. Hikaye odaklı bir bulmaca oyunu olan Diggy’s Adventure: Zevkli Yapboz ve Labirentler, baş karakter Diggy ile onun arkadaşları Profesör, Linda ve Rusty karakterlerine de eşlik ediyorsunuz. Oyunda farklı hikayeler ve farklı hikayeler yer alıyor. Hikayelere göre verilen görevleri tamamladıkça deneyim ve ekipmanlar kazanıyorsunuz. Tamamladığınız görevlerden kazandığınız altınlarla yeni ekipmanlar alarak ilerliyorsunuz.

diggys adventure gorsel

Kazı yaparak gizli hazineleri bulacağınız Diggy’s Adventure: Zevkli Yapboz ve Labirentler oyununda kaçmanız gereken birçok labirent buluyor. Labirentlerden çıkış yolunu bulabilmek için de önünüze çıkan bulmacaları çözmelisiniz. Bu labirentlerden kaçarken hikaye içerisine yeni karakterler de katılacaktır. Hatta eski bir medeniyeti de keşfedebilirsiniz. Gerçek bir arkeolog gibi çalışarak antik dünyanın sırlarını çözeceğiniz Diggy’s Adventure: Zevkli Yapboz ve Labirentler oyunu ile farklı bir oyun deneyimi yaşayacağınız kesin. Hazine avınıza devam edebilmek için oyun içi görevleri yerine getirmeli ve bolca altın kazanmaya çalışmalısınız.

Bulmacaları çözüp labirentlerden kaçarak, enerji yenileme oranını ve maksimum enerji kapasitesini artıran ödüller ve deneyim puanları kazanırsınız. Madenleri kazmak ve verilen bulmacaları çözmek, çevrimdışı olduğunuzda enerjinizi yenilemek veya kamp içinde yeni eşyalar tasarlamak için kullanılabilecek çeşitli eşyalar kazanmanızı sağlayacaktır.

Farklı medeniyetlerde keşif yaptıran Diggy’s Adventure: Zevkli Yapboz ve Labirentler oyunu ile siz de keyifli bir maceraya dahil olabilirsiniz. Oyunu deneyimlemek isterseniz Play Store veya App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz