Deniz Kabuğu

0
3607

Bu kabuk, başka kabuk!

Deniz Kabuğu uygulaması sayesinde artık cüzdan taşımaya son verebilirsiniz. Sizin için önem teşkil eden ve özel olan bütün bilgileri bulutta saklayabilir, bu bilgilere Cüzdan menüsünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kimliklerinizi ( ehliyet, nüfus cüzdanı vb.) ve kredi kartlarınızı özel ve şifreli klasörlerde koruma altına alabilirsiniz. Gerekli anlarda ise bu bilgilere akıllı telefonunuzdan hemen erişim sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin fotoğraflarını ekleyebilmenizin dışında, kartvizitinizin fotoğrafını da uygulama içerisine yükleyebilirsiniz. Üstelik diğer kullanıcılarla paylaşabilmeniz için sadece telefonunuzu sallamanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra Deniz Kabuğu, iş arkadaşlarınızın da bilgilerini ve kartvizitlerini depolayabiliyor. Hatta dilerseniz onları uygulama üzerinden arayabiliyorsunuz.

Deniz Kabuğu uygulama mağazası ile tüm DenizBank mobil uygulamalarına tek yerden ulaşabiliyorsunuz. Hali hazırda bulunan fastPay uygulaması ile temasta olduğunuz kişilere telefon numarası üzerinden para gönderme imkanına da sahipsiniz. İstediğiniz takdirde uygulamayı DenizBank şubesine dönüştürebiliyorsunuz. Böylelikle, tasarlanmış iskele üzerinde ilerlerken, şubeyi ziyaret edebiliyor; kredi, mevduat ve kredi kartı başvurularınızı akıllı telefonunuz üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu aşamada başvurular, 2 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değerlendirilmiş oluyor. Olumlu değerlendirilen başvurular için ise; müşteri temsilciniz kredinizi evinize kadar getiriyor. Sizde bu sayede şubeye gitme zahmetinden kurtulmuş oluyorsunuz.

-Reklam-

En önemlisi Deniz Kabuğu uygulamasından yararlanmak için DenizBank müşterisi olmanıza gerek yok. İsteyen herkes bu uygulamayı kullanarak, günlük hayatında cüzdan taşıma derdine son verebilir. Yakın zamanda Android sürümü de beklenen Deniz Kabuğu uygulamasını, şimdilik yalnızca AppStore’dan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here