Decathlon Mobil Uygulaması

0
4997

1976 yılında Fransa’da kurulduktan sonra hızla bütün dünyaya yayılan, pek çok spor ekipmanının bir arada bulunduğu mağazalar zinciri olan Decathlon, şimdi de müşterilerine mobil uygulaması ile hizmet vermeyi hedefliyor. Decathlon mobil uygulaması sayesinde 7/24 açık bir mağaza sizleri bekliyor olacak.

Decathlon mobil uygulaması sayesinde, Decathlon mağazalarında yer alan binlerce ürünü parmaklarınızın ucunda hissedebilirsiniz. Uygulama içinde bulunan birbirinden farklı kategoriler sayesinde aradığınız ürünlere anında ulaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Decathlon mobil, içerisinde bulunan 50.000 fazla ürünü bütün detayları ile cep telefonlarına taşıyor. Bu uygulama sayesinde mağazaya gitmek, reyonlar arasında gezinmek yerine saniyeler içinde istediğiniz ürüne ulaşabilir, inceleyebilir ve sepetinize ekleyerek ürünün siparişini verebilirsiniz.

-Reklam-

Decathlon mobil içerisinde bulunan gelişmiş arama özelliği sayesinde istediğiniz ürünlere saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Bu arama kısmına ister ürün adını ister ürün kodunu yazarak arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda mağazada gezdiğiniz sırada ürünün barkodunu mobil uygulama ile okutarak ürün hakkında detaylı bilgiye anında sahip olabilirsiniz.

Bir ürünün mağazada olup olmadığını öğrenmek ve buna göre hareket etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Decathlon mobil uygulaması sayesinde ürün stoklarını kontrol etmek olacaktır. Böylece bir ürünün stoklarda olup olmadığını kısa zaman içinde öğrenebilirsiniz. Bir ürünün mağaza stoklarında olmadığını gördüğünüz zaman ise uygulama içinde sipariş vererek gidip mağazadan teslim alabilirsiniz.

Decathlon mobil uygulaması sayesinde diğer müşterilerin alışveriş deneyimlerine ve ürünler hakkında yaptıkları bütün yorumlara ulaşabilirsiniz. Ürün görselleri, uzmanların ürün hakkında yorumları, diğer müşterilerin ürün hakkında yaptığı yorumlar, ürünlerin teknik özellikler ve bilinmesi gereken açıklamalar, ürünlerin nasıl kullanıldığına dair videolar Decathlon mobil uygulamasında yer alan diğer bilgiler arasında bulunuyor. Bütün bu bilgiler sayesinde almak istediğiniz ürün sayesinde önceden fikir sahibi olarak kararınızı verebilirsiniz.

Binlerce spor ekipmanını parmak uçlarınıza getiren, anında alışveriş yapabilmenize imkan sunan Decathlon mobil uygulaması ile sizde istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde alışveriş keyfini yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey mobil uygulama mağazalarını ziyaret etmek olacaktır. Android cihazlar için Google Play, iOS işletim sistemine sahip cihazlar için ise App Store mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

My Decathlon
My Decathlon
Developer: Oxylane
Price: Free
  • My Decathlon Screenshot
  • My Decathlon Screenshot
  • My Decathlon Screenshot
  • My Decathlon Screenshot
  • My Decathlon Screenshot
Decathlon
Decathlon
Price: Free
  • Decathlon Screenshot
  • Decathlon Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here