CreaTech+ 2020 Etkinliği, Öğrencilerle Girişimcileri Bir Araya Getirecek

0
933
createch etkinligi 2020

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde kurulan ve İYTE İnovasyon Toğluluğu  tarafından düzenlenen CreaTech+ etkinliği, bu yıl da öğrencilerle girişimcileri bir araya getirmeye hazırlanıyor. Bu yıl 6.sı düzenlenen CreaTech+ etkinliği, 10-11 Mart tarihlerinde öğrencileri ve sektörün öncü firmalarından önemli isimleri buluşturacak.

Öğrenci-şirket buluşması olarak tanımlanan CreaTech+ etkinliği, sektör hakkında öğrencilerin bilgi sahibi olmasını sağlamayı ve öğrencilere girişimcilik ruhunu aşılamayı amaçlıyor. Etkinliğe sadece enstitü öğrencileri değil, ortaöğretim, lisans ve lisansüstü öğrencileri de katılabilecek.

CreaTech+ 2020 etkinliğinde, konusunda uzman kişilerle çeşitli sunumların dışında workshop, seminer, paneller ve ‘Nasıl yaptım?’ sunumları düzenlenecek. Ayrıca etkinlik süresince şirket ve öğrenci standları kurulacak. Etkinliğe katılmak isteyenler için ücretsiz servis hizmeti de olacak.

CreaTech+ 2020 etkinliği 10-11 Mart tarihlerinde saat İYTE Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek. Etkinliğin detayları için http://iyteinovasyon.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz