Çift İnternet Tarayıcısı

0
2922

İnternet hayatımızın her alanında yer alıyor. Günlük hayatımızın bu kadar içerinde yer alan İnternet’i aynı anda iki kat daha fazla kullanmak ister misiniz? Eğer cevabın evet ise sen de Google Play’de yer alan Çift İnternet Tarayıcısı uygulamasını indirebilirsin.

Çift İnternet Tarayıcısı uygulaması sayesinde bir ekran üzerinde iki adet tarayıcı penceresi açabiliyorsunuz. Birinci sekmede isterseniz haberleri okuyup gündemi takip ederken ikinci sekmede ise sosyal medya hesaplarınızda gezinti yapabilirsiniz. Bir sekmede araştırma yapıp kitap okuma gibi bir alternatife sahip olurken diğer sekmede dilediğiniz gibi oyun oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

İnternet sayfaları arasında ikili gezinti yapabilme imkanı sunan bu uygulama sayesinde siz de İnternet’i daha fazla ve daha aktif olarak kullanabilirsiniz. Çift İnternet Tarayıcısı uygulamasının diğer özellikleri arasında yer alanları ise şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Pek çok sosyal medya uygulamasında yer alan Gece Modu özelliği Çift İnternet Tarayıcısı uygulamasında da bulunur. Böylece ışığın az olduğu karanlık ortamlarda gözleriniz daha az yorulur. Bu özelliği kullanmak sizin tercihinize bağlıdır.
  • Çift İnternet Tarayıcısı uygulamasında yer alan çeviri özelliği sayesinde girmiş olduğunuz yabancı siteleri Türkçe olarak görüntüleyebilirsiniz. Girdiğiniz sayfalar otomatik olarak Türkçe’ye çevrilecektir.
  • Eğer web sitelerinde yer alan görsellerin otomatik olarak yüklenmesini istemiyorsanız Metin Modu özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde mobil erişim açık olduğu zamanlarda tasarruf etmiş olursunuz. Bu özellikte tıpkı Gece Modu gibi tercihe bağlı olarak kullanılır.
  • Uygulamanın en farklı ve belki de en iyi özelliklerinden bir tanesi telefonu aynı anda iki kişinin kullanmasına izin veriyor olmasıdır. Yani istediğiniz sekmenin bir tanesini ters çevirebilirsiniz. Böylece siz bir sekmede oyalanırken ikinci bir kişi diğer sekme ile ilgilenebilir.

Çift İnternet Tarayıcısı uygulaması şu an yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlarda çalışmaktadır. Bu nedenle uygulamayı ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Çift İnternet Tarayıcısı
Çift İnternet Tarayıcısı
  • Çift İnternet Tarayıcısı Screenshot
  • Çift İnternet Tarayıcısı Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz