CIA – İstenmeyen çağrılar için Numara Araştırması ve İstenmeyen Çağrı Uyarısı

0
3593

Bilinmezlik kayboluyor, istenmeyen çağrılar son buluyor.

Günümüzde sıkça rastlanan ve neredeyse iki kişiden birinin yakındığı, istenmeyen veya bilinmeyen numaralardan gelen çağrı problemi, CIA ile çözüme kavuşturuluyor. Ücretsiz hizmet sunan bu mükemmel uygulama sayesinde, bilinmeyen numaraların sahiplerini öğrenebilir, çağrı almak istemediğiniz numaraları ‘istenmeyen numara’ olarak belirtebilirsiniz. Yeni tasarımı ile daha profesyonel ve kullanıcı dostu sayfa düzeni sunan uygulama, 45 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor.

CIA, bilinmeyen numaraların sahiplerini; sarı ve beyaz sayfalar, firma ve telefon rehberleri gibi halka açık kaynaklar kullanarak öğrenmenizi sağlıyor. Telefonunuz çalarken ekranınızda arayan kişinin adını, adresini ve diğer bilgilerini görüntüleyebiliyor. Aynı zamanda telefon rehberinizi koruyarak, gizlilik haklarınıza saygı gösteriyor. Bunların yanı sıra yerel ve uluslararası 1,5 milyar numaranın iletişim bilgilerini (kişi ya da şirketlerin; ismi, adresi veya ticari bilgileri) tanımlayabilen CIA,  canınızı sıkan dolandırıcı ve tele pazarlamacılardan da sizi kurtarıyor.

CIA’in tercih edilmesinin sebeplerinden bir diğeri ise; tüm platformlarda kullanılabilen Kişileri Yedekleme fonksiyonu ile kişilerinizi kaybetmeden yeni telefonunuza aktarabilmeniz. Ayrıca Kişi Güncelleme ile çevrimiçi firma ve telefon rehberlerini ya da sarı sayfaları kullanarak, rehberinizde bulunan kişilerin, adres ve isim bilgilerini kaydedebilirsiniz. Diğer kullanıcıları aradığınızda ise görecekleri ismi, Profilim bölümünden güncelleyebilirsiniz. Arama esnasında, hangi ekranların ne kadar süre görüntüleneceğini ve çağrı tanımlama penceresinin konumunu, Ekran Ayarları üzerinden belirleyebilirsiniz.

CIA uygulamasını hemen indirmek için AppStore ve Google Play Store’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz