Çevrimiçi Kitaplığınız: E-Kitap Oku

0
12466
e kitap oku

Çağımızın ilerlemesiyle artık her şey elektronik ortama aktarılmaya başlandı. İnternet ortamında ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Hatta isterseniz kitap bile okuyabilirsiniz. Son derece şaşırtıcı bir gelişme olan internetten kitap okumak, bir nevi akım haline dönüştü. Hatta bunun için bazı elektronik marketlerde “kitap okuma tableti” bile satılıyor. Bir uygulama sayesinde yüzlerce kitabı yanınızda taşımak harika değil mi? Hadi o zaman E-Kitap Oku uygulamasıyla tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı bir yere seyahat edeceğiniz zaman ortaya çıkıyor. Öncelikle hangi kitabı alsam diye düşünmüyorsunuz. Eğer okuduğunuz bir kitap varsa, nasıl taşıyacağım diye düşünmenize gerek kalmıyor. Her şey bir uygulamada zaten mevcut. Tek yapmanız gereken şey uygulamayı indirmek ve gerisini ona bırakmak. Yüzlerce kitap seçeneği arasından istediğiniz kitabı bulabilirsiniz.

Kullanıcı odaklı tasarlanan uygulamanın kullanılışı çok kolay. Uygulamayı yüklediğiniz andan itibaren şaşıracağınıza eminiz. Örneğin bir kitabı okumak istiyorsunuz. Kitabı açtınız ve cihazınıza yüklendi. Peki kitabı tek seferde bitiremezseniz, kaldığınız yeri nasıl bulacaksınız? E-Kitap Oku sayesinde kitapta kaldığınız yer otomatik olarak açılıyor. Böylelikle kitabınıza kolayca devam edebiliyorsunuz.

E-Kitap Oku uygulamasının özellikleri bunlarla sınırlı değil. Kitap okumak için kaç mb internet harcayacağım diye düşünmenize gerek yok. Uygulamada okumak istediğiniz kitabı indirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz kitapları çevrimdışı olarak okumaya devam edebilirsiniz. Kitaplarınızı okumak için mutlaka internete ihtiyaç duyulmaması kesinlikle harika bir özellik.

Elbete bu durum kitap severler için böyle olmayabilir. Kitap kokusundan bile keyif alan, koleksiyonculuk yapan ve kitaba dokunarak okumayı seven yüzlerce kişi bulunuyor. Yinede her şeyin elektronik ortama aktarıldığını düşünürsek, E-Kitap Oku sayesinde birçok kişinin kitap okuma alışkanlığı kazanabileceğini düşünüyoruz. Çünkü elektronik marketlerde satılan kitaplar kimisi için pahalı olabiliyor. Sahaflarda ise aradığınız kitabı bulmanız çok zor. Halbuki E-Kitap Oku üzerinden kitabınızı indirmek ücretsiz. Bu yönleriyle dikkatleri üzerine toplayan uygulama, adından bir hayli söz ettirecek gibi duruyor.

Uygulamada yapılan son güncelleştirmeyle bir sürü yenilik yaşandı. Dilerseniz son olarak bunlardan bahsedelim. Eğer kitap okurken bir başka sayfaya gitmek isterseniz, sayfaya git özelliğini deneyebilirsiniz. Kütüphanede yapılan bir diğer yenilik ise en son okunan kitapların başa eklenmesi oldu. Sizlerde E-Kitap Oku uygulamasına bir şans verebilirsiniz.

E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz
E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz
Developer: Leca
Price: Free
  • E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz Screenshot
  • E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz Screenshot
  • E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz Screenshot
  • E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz Screenshot
  • E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz Screenshot
  • E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz Screenshot
  • E-Kitap Oku - Kitap Oku ücretsiz Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz