Cartoon Fotoğraf Çizgi Film Efektleri

0
24797
cartoon fotograf

Fotoğraflarınıza bambaşka bir filtre uygulamak ister misiniz? Diğer fotoğraf uygulamaları ile kıyaslanamayacak güzel bir uygulamadan bahsedeceğiz. Cartoon Fotoğraf uygulaması kullanırken dikkat etmeniz gereken püf noktalara değineceğiz. Hadi o zaman Cartoon Fotoğraf uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği filtreleri. Cartoon Fotoğraf uygulaması aslında içerisinde az sayıda fotoğraf filtresi olan bir uygulama. Fakat filtrelerin gerçekten işinize yarayacağını söyleyebiliriz. Fotoğrafınızı bir çizgi film sahnesine dönüştürmek istiyorsanız bu uygulama tam size göredir. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirdikten sonra fotoğrafınızı seçmeniz. Ardından istediğiniz filtreyi uygulayabilirsiniz.

Cartoon Fotoğraf fotoğraflarınızı odaklamak konusunda farklı bir özelliğe sahip. Seçtiğiniz fotoğrafı kırpıp istediğiniz noktaya odak yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak son derece kolaydır. Fakat uygulamayı kullanmak isteyenler için bir püf noktadan bahsedelim. Ne yazık ki uygulamadan fotoğraf çekmek ve bu fotoğrafı filtrelemek isterseniz sorun yaşayabilirsiniz. Fotoğraf çekme özelliği konusunda çok iyi olduğunu söyleyemeyiz. Bu yüzden filtre uygulamak istediğiniz fotoğrafı çekmek yerine galerinizden mevcut bir fotoğrafı seçin. Kendi kameranızla doğrudan çektiğiniz fotoğraflarda, uygulamadan tam performans görebilirsiniz.

Uygulamaya ilişkin kullanım alanları çok geniş. Eğer sevdiğiniz birisine manevi bir hediye vermek isterseniz Cartoon Fotoğraf uygulamasını deneyebilirsiniz. Bunun için o kişinin fotoğrafını çizgi film sahnesine dönüştürün. Ardından güzel bir fotoğraf çerçevesi alın. Fotoğrafınızı çıktı aldıktan sonra çerçeveye yerleştirebilirsiniz. Güzel bir hediye alternatifi oluşturacaktır. Hediye almak istediğiniz kişi grafiker veya grafik tasarım hakkında işlerle uğraşıyorsa kesin beğenecektir.

Ayrıca uygulamayı kendi profilinizi sanatsallaştırmak için kullanabilirsiniz. Instagram gibi sosyal mecralarda bu tarz profiller oldukça popüler. Fotoğraflarınızın fark edilmesini istiyorsanız çizgi film efekti uygulayabilirsiniz. Bu sayede profilinize giren kişilerin sayısı ve etkileşiminiz artacaktır.

Neden Sevdik?

  • Cartoon Fotoğraf uygulaması tamamen ücretsizdir.
  • İçerisinde harika filtreler barındırır.
  • Uygulamadan fotoğraf çekebilirsiniz.
  • Galerinizdeki mevcut fotoğraflara fotoğraf efekti uygulayabilirsiniz.
  • Cartoon Fotoğraf sayesinde fotoğraflarınızı çizgi film sahnesine dönüştürebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
9,2 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

cartoon Fotoğraf
cartoon Fotoğraf
Developer: Game Brain
Price: Free
  • cartoon Fotoğraf Screenshot
  • cartoon Fotoğraf Screenshot
  • cartoon Fotoğraf Screenshot
  • cartoon Fotoğraf Screenshot
  • cartoon Fotoğraf Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz