Çarkı Çevir ve Kazan – Gerçek Para ve Ödül

2
10936
carki cevir ve kazan

Uygulama sayesinde gerçek ve para ödül kazanmak artık hayal değil. Günümüzde bu türde birçok uygulama çıktı. Ancak Çarkı Çevir ve Kazan – Gerçek Para ve Ödül uygulaması diğerlerinden oldukça farklı. Uygulamayı tıpkı çarkıfelek gibi düşünebilirsiniz. Çarkı çevirin ve sürpriz ödülleri kazanın. Hadi o zaman Çarkı Çevir ve Kazan – Gerçek Para ve Ödül uygulaması ile tanışalım!

Çarkı Çevir ve Kazan – Gerçek Para ve Ödül uygulaması son derece basit bir mantıkla çalışıyor. Öncelikle uygulamayı nasıl kullanacağınız konusunda kısa bir eğitim alıyorsunuz. Bunun için uygulamayı indirmeniz yeterli. Çarkı çevirmeden önce kısa bir bilgilendirme metni var. Bu metin sayesinde uygulamayı nasıl kullanacağınızı rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğitim tamamlandıktan sonra ilk yapmanız gereken şey çarkı çevirmek. Gün içerisinde sürprizler kazandıran bu çarkı tam 3 kez çevirebilirsiniz. Çark çevirme hakkınız her 7 saatte 1 yenilenir.

Uygulamada isterseniz arkadaşlarınızla beraber kazanabilirsiniz. Bunun için bir arkadaşınızın sizi referans olarak göstermesi yeterlidir. Çarkı Çevir ve Kazan – Gerçek Para ve Ödül uygulamasını kullandığınız süre boyunca altın kazanırsınız. Elbette bu altınlar yalnızca uygulamada geçerlidir. Fakat yeterli altın sayısına ulaştığınızda tüm bu altınlarınızı gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

Olumsuz bir durumdan bahsedelim. Bu tür para kazandıran uygulamalar ne yazık ki çok fazla reklam içeriyor. Üstelik uygulamanın ödemenizi yapıp yapmayacağı kesin bir şekilde doğrulanmıyor. Eğer sizlerde çark çevirerek para kazanmak istiyorsanız öncelikle uygulama yorumlarını okumalısınız. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar o uygulama hakkında size çok bilgi verecektir. Uygulamanın yorumlarını incelediğimizde ödemelerin geç yapıldığı, 3 iş gününü geçtiği ve bazen hiç yapılmadığına dair söylemler gördük. Elbette bu yorumların doğruluğu da bilinmemektedir. Yinede dikkatli olmakta her zaman fayda var. Sizler de bu uygulamaya bir şans verip deneyebilirsiniz. Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Neden Sevdik?

  • Çarkı çevirerek ödülleri toplayabilirsiniz.
  • Kazandığınız altınları gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.
  • Eğlenceli ve kazandıran bir oyun.
  • Kullanımı oldukça kolay ve eğitim ile desteklenmiş.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
24 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

2 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz