Camera+ İle Fotoğrafları Baştan Yaratın

0
2559

App Store üzerinde bu zamana kadar satışa sunulan en iyi fotoğraf ve video düzenleme uygulaması olarak nitelendirilen Camera+ uygulaması ile fotoğraf ve videolarınızı en kolay şekilde düzenleyebilir, istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Camera+ uygulaması hem arayüzü hem de kolay kullanımı ile Apple kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaran bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama ile birbirinden farklı efektleri fotoğraflarınıza uygulayabilir, isterseniz bu uygulama ile yeni bir fotoğraf çekebilirsiniz.

Camera+ uygulaması fotoğraf tutkunlarının isteklerini karşılayacak düzeyde bir uygulamadır diyebiliriz. Uygulamanın özelliklerden bahsedecek olursak ilk olarak pozlama ve odaklama konusunda oldukça iyi sonuçlar verdiğini söyleyebiliriz. 6x kadar yakınlaştırma sağlayan zoom özelliği ile uzakları yakın eden bu uygulama aynı zamanda karanlık ortamlarda çekilen selfielerin daha iyi sonuç vermesi için ön flaş özelliği barındırıyor. Berraklık özelliğini kullanarak karanlık ortamlarda çekilen fotoğrafları aydınlatabilirsiniz. Ortaya çıkan sonuçların sizi şaşırtacağına emin olabilirsiniz.

Camera+ uygulaması içinde yer alan sahne modlarını kullanarak içinde bulunduğunuz ortamı en iyi şekilde fotoğraflayabilirsiniz. Gün batımı, gece, portre, plaj, yemek vs. gibi seçeneklerin bulunduğu sahne modlarından herhangi birini seçerek çekimlerinizden en iyi kaliteyi elde edebilirsiniz.

Uygulama içinde yer alan ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından yaratılan efektler ile fotoğraflarınıza farklı bir bakış açısı katabilirsiniz. Emojilerden istediğinizi seçerek duygularınızı ifade edebilirsiniz. Birbirinden farklı efektler ve emojiler sayesinde eğlenceli fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Camera+ uygulaması ile çektiğiniz ya da düzenlediğiniz fotoğrafları arkadaşlarınız ve aileniz ile saniyeler içinde paylaşabilirsiniz. Uygulamanın Facebook, Twitter ve Flickr gibi sosyal medya ortamlarına bulunan bağlantısı sayesinde diğer hesaplarınızda fotoğrafı saniyeler içinde gönderebilirsiniz.

Fotoğraflar üzerinde dilediğiniz gibi düzenleme yapmak ve profesyonel bir fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekiyormuş hissini yakalamak istiyorsanız Camera+ uygulaması isteklerinizi karşılayacak bir uygulama olarak App Store üzerinde sizleri bekliyor.

Siz de Camera+ uygulamasını kullanarak fotoğraf ve videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Bunun için App Store mağazasını ziyaret ederek uygulamayı ücretsiz olarak indirmeniz gerekiyor. Camera+ uygulamasının gelişmiş özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız 3,49 TL’den başlayarak istenilen özelliklere göre değişiklik gösteren bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

‎Camera+ Lite
‎Camera+ Lite
Developer: LateNite Apps
Price: Free+
  • ‎Camera+ Lite Screenshot
  • ‎Camera+ Lite Screenshot
  • ‎Camera+ Lite Screenshot
  • ‎Camera+ Lite Screenshot
  • ‎Camera+ Lite Screenshot
  • ‎Camera+ Lite Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz