Call of Duty Oyunlarının Yeni Sezonları Ertelendi

0
962
call of duty oyunlari ertelendi

Activision, tüm Call of Duty oyunlarının yeni sezonlarının erteleneceğini açıkladı. ABD’de devam eden protestolar nedeniyle Call of Duty serisinden Modern Warfare, Warzone ve Mobile’ın yeni sezonları ileri bir tarihte yayınlanacak.

ABD’de ırkçılığa karşı düzenlenen protestolara destek veren şirketlerden biri de Activision oldu. Twitter üzerinden yapılan resmi açıklamaya göre Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un 4. sezonları, Call of Duty: Mobile’ın ise 7. sezonu süresiz olarak ertelendi. Konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

“Hepimiz Modern Warfare, Warzone ve Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonlarını oynamayı dört gözle beklesek de, şimdi sırası değil. Modern Warfare Sezon 4 ve Call of Duty: Mobile Sezon 7’nin lansmanlarını ileri tarihlere taşıyoruz. Şu anda eşitlik, adalet ve değişim için konuşanları görüp duyma zamanı. Biz yanınızdayız.”

Call of Duty: Modern Warfare’in ve Warzone‘un 4. sezonunun 3 Haziran’da, Call of Duty: Mobile‘ın 7. sezonun ise 5 Haziran’da yayınlanması bekleniyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz