Bugün Sağlığınız İçin Harekete Geçin!

0
1702
saglikli-omurga-ve-duz-durus-saglik-uygulamasi

Gerek iş yerinde gerekse evimizde duruşumuza dikkat etmiyoruz. Sağlıklı bir omurga aslında verimli hayatın temelini oluşturuyor. Özellikle stresli bir işte çalışıyorsanız sıkça bel ağrısı yaşamanız muhtemeldir. Bununla birlikte duruş bozukluğunuz varsa ileride ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Tüm bunlar için Sağlıklı Omurga & Düz Duruş uygulamasını sizler için inceledik. Hadi o zaman bu harika uygulamayla tanışalım!

Sağlıklı Omurga & Düz Duruş uygulamasının en güzel özelliği içerisinde 90 egzersizin bulunması. Her yaştan ve her meslekten insan için uygun olan bu egzersizler sizi sağlığınıza kavuşturacak. Eğer masa başı bir işte çalışıyorsanız özellikle bu egzersizleri uygulamanızda fayda var. Uygulamadaki egzersizler sırt ve boyun kasları için ayrı olarak düzenlenmiş. Ayrıca sesli ve görsel nitelikte desteklenerek tam bir kullanıcı deneyimi sağlanmış. Birçok kullanıcının memnun kaldığı uygulamanın detaylarına birlikte bakalım.

Sağlıklı bir omurgaya kavuşmak için uzmanların önerisi yoga yapmaktır. Ne yazık ki birçok kişi işi ve evi arasındaki yoğunluktan yogaya vakit ayıramaz. Öte yandan vakit olsa bile bu tür yoga kursları çok pahalı olabiliyor. Halbuki Sağlıklı Omurga & Düz Duruş uygulaması sizlere ücretsiz olarak destek sağlıyor. Uygulama temeli 3 programa dayanıyor. Bu programlar ise yoga hareketlerinden ilham alınarak tasarlanmış. Yani egzersizleri uygularken aynı zamanda yoga yaptığınızı söyleyebiliriz.

Uygulama içerisinde motivasyon özellikleri bulunuyor. Sizlere her gün uygulama aracılığıyla egzersiz yapmanız için hatırlatmalar gönderiliyor. Bu sayede sağlıklı bir vücuda kavuşuyorsunuz. Tek yapmanız gereken Sağlıklı Omurga & Düz Duruş uygulamasını indirmek ve kendinizi bu uygulamaya bırakmak. Egzersizlerinizi aksatmadan yaptığınız takdirde farkı hissedeceksiniz. Hatırlatmaları ayarlamak için bildirimleri etkinleştirmeniz yeterlidir.

Sağlıklı Omurga & Düz Duruş uygulamasının diğer özelliği istatistik sistemiyle çalışması. Omurga sağlığınız için ne kadar yol aldığınızı, her gün ve ne kadar sürelerle çalıştığınızı görebilirsiniz. Bu istatistikler omurga esnekliğinizi izlemeye dayalı olarak geliştirilmiştir. Yogadan temelini alan özel egzersizler sayesinde omurganızı esneteceksiniz. Böylece ağrılarınız azalacak ve harika dik bir duruşa sahip olacaksınız. Sağlıklı Omurga & Düz Duruş uygulaması her anlamda egzersiz alışkanlığı kazandırıyor. Güne daha dinç ve zinde başlayabilirsiniz. Kendiniz için yapacağınız en güzel şey bu uygulamaya bir şans vermek olur.

Sağlıklı Omurga: Düz Duruş
Sağlıklı Omurga: Düz Duruş
  • Sağlıklı Omurga: Düz Duruş Screenshot
  • Sağlıklı Omurga: Düz Duruş Screenshot
  • Sağlıklı Omurga: Düz Duruş Screenshot
  • Sağlıklı Omurga: Düz Duruş Screenshot
  • Sağlıklı Omurga: Düz Duruş Screenshot
  • Sağlıklı Omurga: Düz Duruş Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz