Body Tune : Vücut Foto İnceltme

0
4375
fotograf duzenleme body tune

Günümüzün en popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan Body Tune ile tanışalım! Yazın gelmesiyle beraber fazla kilolarınızı veremediniz mi? Yazlık yerlerde çekildiğiniz güzel fotoğraflara ufak dokunuşlar yaparak harika bir hale getirebilirsiniz. Kollarınızı çok az inceltebilir, bacaklarınızı düzgünleştirebilir, düz bir karın görünümüne sahip olabilirsiniz. Tüm bunları yapabileceğiniz Body Tune uygulamasının özellikleri saymakla bitmeyecek türden…

Uygulamanın en güzel özelliği güçlü bir fotoğraf düzenleme aracı olması. Özellikle selfie fotoğraflar için son derece idealdir. Örneğin bazı fotoğraflarda solgun çıkarız. Cildimizdeki kusurları o an kapatamamışızdır. Ancak tüm bunlar fotoğraflarınıza gölge düşmesi için bir sebep değildir. Tek yapmanız gereken fotoğrafınızı Body Tune uygulamasına yüklemek. Body Tune fotoğraf editörü ile cildinize ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Bu sayede taze ve fresh görünen bir cilt elde edebilirsiniz.

Birçok kişi fotoğraflarla oynamaya çekiniyor. Aslında bunun sebepleri arasında toplum baskısı yatıyor olabilir. Düzenlenen fotoğrafın anlaşılacağı kaygısı ile insanlar bu tür uygulamalardan uzak duruyor. Kimilerine göre ise fotoğraflarla oynamak insanları kandırmak gibi geliyor olabilir. Eğer sizler de bu şekilde düşünüyorsanız birçok ünlünün fotoğraflarına bakabilirsiniz. Aynı şekilde bloggerların fotoğraflarını inceleyin. Fotoğraflarınızın onlar kadar iyi çıkmasının bir sırrı da kullandıkları kameralar. Ayrıca günümüzde fotoğraflarını düzeltmeden Instagram gibi yerlerde paylaşım yapan çok az kişi kaldı. Neredeyse her ünlünün photoshoplu fotoğraflarını bulabilirsiniz. Eğer üstün kalitede fotoğraf makineniz yoksa geriye tek şans iyi bir fotoğraf uygulaması kullanmak kalıyor. Paylaşım yaptığımda anlaşılır mı endişesi taşımanıza gerek yoktur. Vücut fotoğraf inceltme konularında kendini kanıtlayan Body Tune uygulaması son derece profesyoneldir. Mükemmel cilt tonunuzu tıpkı BB krem kullanırcasına düzeltebilirsiniz.

Uygulamanın diğer şaşırtıcı özelliği dövme eklentisi. Birçok kişinin hayali vücuduna dövme yaptırmaktır. Bu konuda çekinceleriniz varsa Body Tune uygulaması ile teninize dövme eklemeyi deneyebilirsiniz. Oldukça gerçekçi görünen bu dövmeler yaza da damgasını vuracak türden.

Neden Sevdik?

  • Fotoğraflarınızı kusursuz güzelliğe dönüştürebilirsiniz.
  • Vücudunuzu Body Tune rötuş özelliği sayesinde fit bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Boyunuzu uzatmak, belinizi inceltmek bu uygulama ile çok kolay.
  • Cilt tonunuzu eşitleyebilir, ışıldayan selfieler ile herkesi şaşırtabilirsiniz.
  • Vücudunuza dövme ekleyebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
6,4 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz