Blend Photo Mixer & Overlay Photo

0
1773
Blend Photo Mixer & Overlay Photo Director

Bildiğimiz fotoğraf uygulamalarından çok daha farklı olan Blend Photo’yu sizler için inceledik. Mağazadaki tam adı Blend Photo Mixer & Overlay Photo Director olan bu uygulamayı kesinlikle tavsiye ederiz. Uygulama ile yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor. Hadi o zaman fotoğraf birleştirmenin dehası Blend Photo ile tanışalım!

Kendi fotoğraflarınızın tasarımcısı olmak artık hayal değil. Birçok sosyal medya hesabında görüyoruz. Birbirinden harika fotoğrafları nasıl yapıyorlar dersiniz? Elbette işinde uzman editörler Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw gibi programları tercih ediyor. Programları bilmeyen kişiler ise mağazadan bu uygulamayı indirebilir. Kullanımı son derece kolay olan bu uygulamayı çok seveceksiniz.

Sevdiğiniz fotoğrafları üst üste bindirmek için mükemmel bir uygulamadır. Şimdilerde oldukça popüler olan bu kolaj türü film afişlerinde bile tercih ediliyor. Örneğin kendi fotoğrafınız ile çektiğiniz manzara fotoğrafını üst üste çakıştırmayı deneyebilirsiniz. Ortaya çıkacak harika kolaj karşısında şaşırmamak elde değil. Bu kolajın renk ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Ardından uygulama üzerinden, kolajın üzerine şekilli metinler yazabilirsiniz. Kolajlar konusunu aklınızda daha iyi canlandırmak için bir örneği inceleyelim.

blend photoTam olarak bahsettiğimiz örnek bu şekildedir. Kolaj yapmanın en basit hali diyebiliriz. Peki bu kadar basit görünen bu kolajı photoshopta nasıl yapardınız? Öncelikle layer, katman özellikleriyle çalıştığınız için hassas olmalısınız. Üste gelecek olan grafiksel görüntünün opaklığını düşürün. Şeffaf fotoğraf katmanını mevcut katmanın üzerine gönderin. Böylesine uzayıp giden işlemler için eğer uzman değilseniz, başta zorlanacağınızı söylemeliyiz. Blend Photo ise kesinlikle beğeniyi hak ediyor.

Blend Photo ile fotoğraflarınıza filtreler uygulayabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan 25 renk filtresini deneyin. Fotoğraflarınızı bambaşka güzellikte gösteren bu filtrelerin ardından fotoğrafa sticker ekleyebilirsiniz. Eğlenceli fotoğraflar yapmaya imkan veren Blend Photo ile her şey çok renkli! Sosyal medya hesaplarınızda herkesin merak edeceği o fotoğrafları tasarlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmanız için tek yapmanız gereken Blend Photo’yu mağazadan indirmek. Fotoğraf düzenleme işlemi için karşımıza 3 tane buton çıkıyor. Gallery’ye basarak mevcut fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Camera derseniz yeni bir fotoğraf çekerek devam edersiniz. More kısmında ise bizi son derece şaşırtan özellikler bulunuyor. Fotoğraflarınızı özelleştirebileceğiniz özel paketleri buradan ücretsiz indirebilirsiniz.  Uygulama maalesef yalnızca Play Store mağazasında bulunuyor. Böylesine güzel bir uygulamanın App Store’a da gelmesi dileğiyle.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz