Binance, Kripto Parayla Ödeme Hizmetini Duyurdu: Bifinity!

0
897
binance bifinity kripto para odeme hizmeti

Binance, yeni ödeme sistemini duyurdu. Bifinit olarak duyurulan yeni Binance hizmeti, küresel olarak kripto para ile ödeme adımını hızlandırıcı ve kolaylaştırıcı bir sistem olmayı hedefliyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni şirketi Bifinity’yi duyurdu. Mastercard ve Visa gibi ödeme sağlayıcılara yeni bir rakip olarak ortaya çıkan şirket, kripto para ile ödeme hizmeti sunuyor.

Binance Bifinity Nedir?

Bifinity‘nin ödeme altyapısı, alım-satım-kripto hizmetleri ve API kripto ödeme entegrasyonları dahil olmak üzere işletmeleri, kripto tüccarlarını ve tüketicileri kripto ve blok zinciri teknolojisine bağlıyor. Sistem, 50’den fazla kripto paraya destek verecek.

binance bifinity

Yeni nesil ödeme teknolojisi, işletmelere müşterileri için erişilebilir kripto sağlamış olacak. İşletmelerin kriptoyu benimsemeleri ve doğrudan itibari paradan kriptoya işlemlerle yeni kitlelere ulaşmaları sağlanacak.

Özetle Bifinity, kripto paraların gerçek hayata entegresini kolaylaştırmaya odaklanıyor. Tüketiciler alışverişlerde kredi kartlarıyla kripto para ödemesi yaparak hizmet alabilecek. NFT için de destek verecek ödeme sisteminin, yakında DEX cüzdanları ile entegrasyon imkanı sunacağı açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz