Biletix Mobil İle Eğlenceye Giriş Yap

0
4775

Biletix ilk olarak etkinliklerin nabzının tutulduğu, bir etkinliğe giriş biletlerinin satıldığı ve düzenlenen etkinlikler hakkında detaylı bilgilerin verildiği bir site olarak karşımıza çıktı. Şimdi ise kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için Biletix Mobil Uygulaması ile hizmet vermeye devam ediyor.

Biletix mobil uygulaması, bütün Biletix etkinliklerini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Nerede, ne zaman hangi konser düzenleniyor, hangi tiyatro oyunu nerede sahneleniyor hepsini tek bir ekran üzerinden görebilmenin keyfini Biletix ile yaşayın.

Biletix mobil ile web sitesi üzerinden yapabildiğiniz bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Öyle ki düzenlediğiniz filtre seçeneklerine göre arama yaparak etkinlikleri görüntüleyebilir, etkinlik detayları sayesinde bütün ayrıntılara ulaşabilir, etkinliğin yapıldığı mekana ya da oturma düzenine göz atabilir ve karar verdiğiniz an bileti satın alabilirsiniz.

Biletix mobil uygulaması içinde yer alan gelişmiş arama filtresini kullanarak kategori, tarih ya da şehir bazlı etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz. Kategori sekmesinde yer alan onlarca sanat dalını seçebilir belirlediğiniz tarih aralığında yapılacak olan etkinliklerin tümünü bir ekran üzerinden görebilirsiniz.

Biletix mobil uygulaması ile yapacağınız bilet satın alma işlemlerini en güvenli şekilde yapabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemi ile kredi kartı bilgilerinize üçüncü kişiler tarafından ulaşılması imkansızdır. Kredi kartınızı uygulama içinde bir kez tanıttıktan sonra ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Biletix üzerinden almış olduğunuz biletler ister kurye ile ayağınıza kadar gelir isterseniz de size en yakın satış noktalarına gönderilir. Bütün bunların dışında uygulamadan gönderilen mobil barkodu da kullanabilirsiniz.

Biletix mobil uygulaması sayesinde alacağınız bildirimler ile bulunduğunuz bölgede gerçekleşecek olan etkinlikler hakkında en doğru bilgileri alabilirsiniz. Etkinliklerin tarihlerini takviminize ekleyerek sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Biletinizi almadan önce oturma düzenini inceleyerek en iyi yeri alabilirsiniz.

Biletix uygulaması ile etkinliğin düzenleneceği yere nasıl gideceğinizi en kolay şekilde öğrenebilirsiniz. Her anlamda kullanıcılarına kolaylık sağlayan bu uygulama harita eklentisi ile yol tarifi almanıza imkan sunuyor.

Siz de Biletix ile eğlenceye giriş yapmak istiyorum diyorsanız hemen App Store mağazasını ziyaret ederek mobil uygulaması indirebilirsiniz. Biletix mobil, tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

‎Biletix
‎Biletix
Developer: Biletix
Price: Free
  • ‎Biletix Screenshot
  • ‎Biletix Screenshot
  • ‎Biletix Screenshot
  • ‎Biletix Screenshot
  • ‎Biletix Screenshot
Biletix
Biletix
Price: Free
  • Biletix Screenshot
  • Biletix Screenshot
  • Biletix Screenshot
  • Biletix Screenshot
  • Biletix Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz