Beyin Egzersizi Yapabileceğiniz 5 Mobil Zeka Oyunu

0
1437
beyin egzersizi 5 mobil oyun

Mobil cihazınızda eğlenceli ve verimli zaman geçirebileceğiniz zeka oyunlarıyla beyin jimnastiği yapabilirsiniz. Şaşırtıcı, zorlayıcı, rahatlatıcı, heyecan verici… Birbirinden farklı zihin testleri ve bulmacaları ile beyninizi farklı yönlerde çalıştıracak 5 mobil zeka oyununu listeledik. İşte Android ve iOS cihazlarınızda beyin egzersizi yapabileceğiniz 5 mobil zeka oyunu!

1. Brain Training Game

logic like zeka oyunu

Brain Training Game; mantıksal düşünme ve zihinsel beceriler geliştirmenize yardımcı olan bir zeka/bulmaca oyunudur. Hafızanızı ve dikkatinizi eğitmek için benzersiz sorularla karşınıza çıkan oyun, verimli bir deneyim sunuyor. Günde 15-20 dakikalık bilişsel egzersizler ile beyninizi zinde tutabilir; mantık becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oyunu Android için buradan iOS için buradan yükleyebilirsiniz.

2. Deşifre: Beyin Testi

decipher zeka oyunu uygulama inceleme

InfinityGames’in başarılı oyunlarından biri olan Deşifre: Beyin Testi, kullanıcıları fizik temelli zeka oyunu ve bulmacalar ile karşılıyor. Fizik kurallarını uygulayarak ilerleyeceğiniz gizemli oyunda şifreyi çözmeye çalışacaksınız. Küçük bir uzay gemisi, uzay ortamına doğru fırlatılmak için sizi bekliyor. Stresten uzaklaşarak sakin, rahatlatıcı ve metafizik bir moda geçiren oyun; bilim kurgu filmlerine hatırlatmalarda bulunuyor. Bu oyunda mantık ve yaratıcılığı bir arada bulabilirsiniz. Oyunu Android cihazınız için buradan, iOS cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

3. Brain Find: Bulabilir misin?

brain find zeka oyunu

Zihin zorlayan bulmacalarıyla sizleri karşılayan Brain Find, oldukça eğlenceli bir oyun. Bazen sorular sizi çok şaşırtacak diyebiliriz. Mobil oyunda kurnazca hazırlanmış bulmacalar yer alıyor. Çözümü bulduktan sonra ne kadar basit olduğunu da düşünebilirsiniz. Brain Find, heyecan verici ve ilginç zeka sorularıyla mantıksal düşünme yeteneğinizi geliştirmeye odaklanıyor. Oyunu Android cihazınız için buradan, iOS cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

4. Smarter – Beyin eğitimi

smarter beyin egzersizi

Smarter – Beyin eğitimi, birçok farklı kategoride sunduğu oyunlarla beyin egzersizi yaptırıyor. Uygulamada hassasiyetinizi ve tahmin yeteneğinizi, matematik becerilerinizi, hafızanızı, mantığınızı, dikkatinizi test eden çok sayıda oyun bulunuyor. İstediğiniz kategoriyi seçerek karşınıza çıkan oyunlarla kendinizi o alanda test edebilir ve geliştirebilirsiniz. Smarter’da beyninizi her yönden geliştiren eğlenceli zeka oyunları sizi bekliyor. Oyunu Google Play Store ’dan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

5. Super Brain Plus – logic puzzle

super brain plus zeka oyunu bulmaca

Super Brain Plus -Logic puzzle mobil oyunu için zihin geliştiren farklı çeşitteki bulmaca oyunlarını bir araya getiren bir oyun koleksiyonu diyebiliriz. Oneline, Unblock, Sudoku, Connect, Hücre bağlantısı, Borular, Renk Dolgusu veya Bağlantı numaraları gibi renkli mantık bulmacalarının hepsi bu oyunda bir araya geliyor. Super Brain Plus, sevilen bulmaca oyunlarını mobil cihazınıza getiriyor. Oyunu Android cihazınız için buradan, iOS cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz