Bebito – Baby Name Matcher

0
2224
Bebito - Baby Name Matcher

Günümüzde birçok ebeveyn bebek sahibi olmayı bekliyor. Heyecanlı bekleyiş süresincec karar verilmesi gereken en önemli şey bebeğin ismidir. Eğer sizler de bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bebeğinizin ismine karar verdiniz mi? Henüz veremediyseniz Bebito – Baby Name Matcher uygulaması ile mutlaka tanışmalısınız!

Uygulamayı incelemeye başlamadan önce isimlerden biraz bahsedelim. Uzmanlar insanların isminin davranışlarını belirlediklerini söylüyor. Hatta kimilerine göre kader sayıları ve isim arasında büyük bir bağlantı var. Bu yüzden bebeğiniz için seçeceğiniz isim son derece önemlidir. Bebito – Baby Name Matcher uygulaması bu konuda ebeveynlerin imdadına yetişiyor.

Bebito – Baby Name Matcher uygulamasını kullanmak son derece basit. Uygulamanın esas amacı bebeğinize en güzel ismi koymanızı sağlamaktır. Bunu yaparken eşinizle beraber beğendiğiniz ortak isimleri görebilirsiniz. Bildiğiniz üzere karı kocalar arasındaki esas sorun isim konusunda ortak karara varmaktır. Tüm bu anlaşmazlıklara çözüm getiren uygulama oldukça keyifli. Uygulama erkek bebek isimleri ve kız bebek isimleri konusunda yüzlerce alternatife sahiptir. Beğendiğiniz isimlerin kökeni, anlamı ve özelliklerine ilişkin birçok bilgiyi bulabilirsiniz. Eğer isterseniz arama filtrelerini kullanarak isimleri özelleştirebilirsiniz. Örneğin bebeğinizin ismi Kur’an’da geçen bir isim olsun istiyorsanız buna göre arama filtrelerini kullanın. Böylece karşınıza sadece Kur’an’da geçen isimler gelir.

Uygulamayı kullanırken hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Kayıt olmak gibi uzun süreçlerle yorulmazsınız. Eğer eşinizle birlikte bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız QR kodunu okutun. Böylece birbirinizin haberi olmadan beğendiğiniz isimleri bu uygulamada göreceksiniz. Son olarak bebek isim kartları gerçekten özenle tasarlanılmış. Bizler Bebito – Baby Name Matcher uygulamasını oldukça sevdik. Sizler de bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Uygulama tamamen ücretsizdir.
  • Uygulamayı kullanmaya başlamak için kayıt olmanıza gerek yoktur.
  • Bebito – Baby Name Matcher uygulaması, bebeğine isim arayan ebeveynlerin doğru tercihidir.
  • Kız bebek isimleri ve erkek bebek isimleri konusunda aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.
  • Bebek isimleri ve anlamları da uygulamada mevcuttur.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
4 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

‎Bebito - Baby Name Matcher
‎Bebito - Baby Name Matcher
  • ‎Bebito - Baby Name Matcher Screenshot
  • ‎Bebito - Baby Name Matcher Screenshot
  • ‎Bebito - Baby Name Matcher Screenshot
  • ‎Bebito - Baby Name Matcher Screenshot
  • ‎Bebito - Baby Name Matcher Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz