Arka Plan Silici – Background Remover

0
2291
arka plan silici uygulama inceleme

Fotoğrafınızın arka planından mı hoşlanmadınız? Arka planı yok ederek bunun üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle geliştirilen mobil uygulamalarla birlikte bunu yapmak oldukça kolaylaştı. Akıllı telefonunuzdan seçtiğiniz fotoğrafın arka planını anında silebiliyor, farklı bir arka plan ekleyebiliyorsunuz. “Hangi uygulamayı kullanabilirim?” diye soracak olursanız, bu yazımızda sizlere en çok kullanılan uygulamalardan birini tanıtacağız. Arka Plan Silici – Background Remover!

Bazı fotoğraflarımız her ne kadar kaliteli ve hoş olsa da arka plandaki detaylar hoşumuza gitmeyebiliyor. Özellikle sosyal medyada kullanacağımız zaman bu detaylara daha çok takılabiliyoruz. Neyse ki artık bunu çok kolay adımlarla, saniyeler içerisinde çözebiliyoruz. Arka Plan Silici – Background Remover uygulaması da bu konuda işinize yarayacak uygulamalardan biri.

Profesyonel programları kullanmak istemiyorsanız bu arka plan silici sizlere en basit kullanımla istediğiniz sonucu verecektir. Üstelik ücretsiz! Arka Plan Silici, gelişmiş araçları sayesinde fotoğrafları otomatik olarak kesmenize, arka planı silmenize yardımcı oluyor. Düzenlediğiniz fotoğrafın kalitesi de bozulmuyor.

arka plan silici backgroung remover

Arka Plan Silici – Background Remover uygulaması, kusursuz bir şekilde silme işlemi yapıyor. Uygulamada ilk olarak düzenlemek istediğiniz bir fotoğraf seçiyorsunuz. Ardından otomatik silme işlemi yaparak arka planı yok edebilirsiniz. Bunun şeffaflığını da ayarlayabiliyorsunuz. Eğer fotoğrafınızda küçük bir detay gözünüze çarpıyorsa bunu da manuel olarak silme imkanınız var. Silginin boyutunu istediğiniz gibi ayarlayarak küçük detayları da kaldırabilirsiniz.

Uygulamayı sadece arka plan silmek için değil; herhangi bir nesneyi silmek için de kullanabilirsiniz. Belirttiğimiz gibi manuel ayarlama ile fotoğrafınız üzerindeki nesneleri kendiniz yok edebilirsiniz. İstemediğiniz nesneler kaldırılmış olacaktır. Silme yaparken yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapmanız da yararlı olacaktır.

arka plan silici

Uygulamada arka planı sildikten sonra çok çeşitli arka planlar eklemeniz de mümkün. Bazı arka planlar ücretli ancak ücretsiz olarak kullanabileceğiniz arka planların da olduğunu belirtelim. Fotoğraflarınızı büyüleyici hale getirin!

Arka Plan Silici – Background Remover uygulamasını birçok işiniz için kullanabilirsiniz. YouTube küçük resmi, WhatsApp çıkartması, caps oluşturabilirsiniz. Fotoğrafları kare, dikdörtgen, kalp, daire ve istediğiniz birçok başka şekilde kırparak bunları elde edebileceksiniz.

Android kullanıcılarından oldukça iyi yorumlar alan Arka Plan Silici – Background Remover uygulamasını siz de deneyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz