Arka Plan Silici ( Background Eraser )

1
4048
arka plan silici

Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan harika bir uygulamadan bahsedeceğiz. Birçok kişi seçtiği fotoğrafların arka planını değiştirmek istiyor. Bunun için birçok mobil uygulama denese de sonuç alamıyor. Kötü çıkan arka planlar yüzünden iyi çıktığınız fotoğrafları silmeye artık son! Arka Plan Silici ( Background Eraser ) uygulaması tam size göre. Hadi o zaman uygulamayı yakından tanıyalım!

Uygulamanın esas amacı fotoğrafın arka planını tamamen yok etmektir. Yalnızca fotoğraf içerisindeki sizi bırakacaktır. Bu yüzden uygulamayı dikkatle kullanmakta fayda var. Öncelikle düzenlemek istediğiniz fotoğrafı uygulamaya yükleyin. Ardından silmek istediğiniz kısımları uygulamanın seçmesine izin verin. Eğer uğraşmak istemezseniz manual özelliğini deneyebilirsiniz. Arka Plan Silici ( Background Eraser ) sizin yerinize her şeyi yapacaktır. Uygulama içerisinde auto, exstract, repair ve zoom gibi birçok özellik bulunuyor. Özellikler sayesinde fotoğrafınızın arka planını silerken yakınlaştırma yapabilirsiniz.

Arka Plan Silici ( Background Eraser ) uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran şey özel algoritmaları. Adeta bir Adobe Photoshop gibi çalışan bu uygulama, fotoğraflarınızı kusursuz bir şekilde kesmenizi sağlar. Arka planı değiştirmek için tam aradığınız uygulamadır. Öte yandan fotoğrafta yalnızca bazı nesneleri kaldırmak istiyor olabilirsiniz. Ne yazık ki birçok uygulamada bunu yapmak imkansız. Ama Arka Plan Silici ( Background Eraser ) ile her şey mümkün! Uygulamada bu işlemi yapmak için işaretçileri seçmeniz gerekiyor. Mavi ve kırmızı işaretleyiciler istemediğiniz nesneleri kaldırmanıza yardımcı olur. İşaretçilerle fotoğrafınızı seçerken nesneleri doğru bir şekilde belirttiğinize emin olun.

Fotomontaj yapmak isteyen herkesin tercih edebileceği bir uygulamadır. Birbirinden güzel fotoğraf birleşimleri oluşturmak için birebirdir. Örneğin sevdiğiniz kişilerin eğlenceli fotoğraflarının arka planlarını kesin. Ardından hepinizi tek bir fotoğrafta birleştirin. Arka plana ise eğlenceli bir fotoğraf ekleyin. Arkadaşlarınız için eşsiz olacak bu fotomontajı ömür boyunca saklayabilirsiniz. Hatta isterseniz bir arkadaşınızın doğum gününde fotoğrafı çerçeveleterek hediye edebilirsiniz. Arka Plan Silici ( Background Eraser ) ile yapabilecekleriniz tamamen hayal gücünüze kalmıştır.

Neden Sevdik?

  • Arka Plan Silici ( Background Eraser ) yüzlerce kullanıcıdan olumlu yorum almıştır.
  • Kolayca kullanabileceğiniz bir photoshop uygulaması.
  • Fotoğrafçılık üzerine tasarlanan en kullanışlı mobil uygulamalar arasında.
  • Fotomontaj yapabilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızın arka planını yok edebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
3.0 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Background Eraser
Background Eraser
Developer: handyCloset Inc.
Price: Free
  • Background Eraser Screenshot
  • Background Eraser Screenshot

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz