Araç Kullananların Uygulaması Drivvo – Araç Yönetimi

0
2867
drivvo arac yönetimi

Araç kullanan herkesi ilgilendiren bir uygulamadan bahsedeceğiz. Yakıt tüketiminizi kontrol altında tutmak ister misiniz? Araç bakımı için Drivvo – Araç Yönetimi uygulaması son derece avantajlı. Kullanıcılarından tam puan alan bu uygulamayı sizler için inceledik. Hadi o zaman Drivvo – Araç Yönetimi ile tanışalım!

Araç yönetimi sayesinde arabanızın tüm giderlerini kontrol altına alabilirsiniz. Yıl içerisinde hangi konularda harcama yaptığınızı görebilirsiniz. Birçok kişi yakıt için harcadığı ücretin hesabını yapmaz. Ay sonunda bütçesine dönüp baktığında “nereye gitti bu para” diyebilir. Halbuki gözden kaçan detay belki de yakıt için harcadığınız ücrette saklı olabilir. Elbette benzin fiyatlarındaki ufak yükselmeler dikkatimizi çoğu zaman çekmiyor. Fakat bu miktarlar bir araya geldiğinde hatırı sayılır bir meblağa dönüşüyor.

Uygulamanın en güzel özelliği birden fazla araç sahibi olan kişinin düşünülmesi. Eğer hanenizde birden fazla araç varsa tüm bunların kontrolünü yapabilirsiniz. Bu sayede aracınızın bakım zamanını da ihmal etmezsiniz. Uygulamada araç bakımı için birçok özellik düşünülmüş. Maliyet karşılaştırma tablosu sekmesine girebilirsiniz. Eğer uygulamaya harcamalarınızı eklediyseniz bu tablo oldukça işinize yarayacaktır. Gider, yakıt, bakım için harcadığınız miktarı tablo üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Drivvo – Araç Yönetimi uygulamasında yer alan flex hesaplama yöntemini mutlaka denemelisiniz. Bu yöntem yakıt ikmaliniz hakkında sizi bilgi verir. Aracınız için hangi yakıtı kullanmanızın daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz. Yerlerim sekmesinde gittiğiniz rotaları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca benzini hangi akaryakıt istasyonundan aldığınızı bile işaretleyebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan bu uygulamada aradığınız tüm özellikleri bulabilirsiniz. Binlerce kişiden tam puan alan Drivvo – Araç Yönetimi uygulamasını tavsiye ederiz. Sizler de bu uygulamayı gönül rahatlığıyla indirip, araç yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Sevdik?

 • Araç bakım zamanlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 • Birde fazla aracın bilgisini uygulamaya ekleyebilirsiniz.
 • Yakıt harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.
 • Uygulamayı satın almadan da kullanabilirsiniz.
 • Grafik yönetimi sayesinde harcamalarınızı tek ekranda görebilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
10 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Drivvo - Araç yönetimi
Drivvo - Araç yönetimi
Developer: Drivvo
Price: Free
 • Drivvo - Araç yönetimi Screenshot
 • Drivvo - Araç yönetimi Screenshot
 • Drivvo - Araç yönetimi Screenshot
 • Drivvo - Araç yönetimi Screenshot
 • Drivvo - Araç yönetimi Screenshot
 • Drivvo - Araç yönetimi Screenshot
 • Drivvo - Araç yönetimi Screenshot
‎Drivvo - Araç yönetimi
‎Drivvo - Araç yönetimi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz