Apple Yeni iPhone modellerini tanıttı ve Türkiye fiyatları belli oldu!

0
1590
Apple iphone11, 11 Pro, 11 Pro Max

Apple yeni telefon modellerini tanıttı! iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olarak tanıtılan yeni modellerin, ABD’de gerçekleşen lansman sonrasında Türkiye fiyatları da belli oldu!

Teknoloji firmalarının en ünlü ve prestijli firmalarından biri olan Apple, yeni akıllı telefonları olan iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max’i San Francisco’da tanıttı! Teknoloji devi Apple her zaman olduğu gibi Eylül ayının ortalarında yeni modellerini tanıtarak geleneğini bozmadı. Aynı zamanda tanıtılan bu modellerin fiyatları da belli oldu.

Buna göre Apple yeni modellerinin fiyatlarını sırasıyla 699, 999 ve 1099 dolardan satışa sundu. Yeni iPhone modellerinin ön siparişleri 13 Eylül Cuma gününde başlayacak. Apple Türkiye, iPhone 11’in (64 GB) başlangıç fiyatının 8 bin TL, iPhone 11 Pro’nun başlangıç fiyatının ise yaklaşık 11 bin TL, iPhone 11 Pro Max’in fiyatı ise yaklaşık 12 bin 500 TL olması bekleniyor.

Apple ABD’de yaptığı lansmanda 3 yeni iPhone modeliyle beraber akıllı kol saati olan Apple Watch’ın beşinci serisini, yeni model iPad’ini, online izleme platformu olan Apple TV+ ve video oyun platformu olan Apple Arcade’in de yeni özelliklerini tanıttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz