Apple Music, Samsung Akıllı TV’lere Geliyor

0
1573
apple music samsung akilli tvlere geliyor

Samsung, Apple Music hizmetini akıllı TV modelleriyle uyumlu hale getirdiğini duyurdu. Kullanıcılar artık Samsung akıllı TV’lerindeki App Store’dan Apple Music uygulamasını indirip direkt olarak müzik dinleyebilecek.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2019 yılında Apple TV’yi akıllı TV modellerine getirmesinin ardından şimdi de Apple Music uygulamasını cihazlarıyla entegre edeceğini açıkladı. 2018 ve sonrasında piyasaya sürülen Samsung akıllı TV modellerini kullanan kullanıcılar artık Apple Music uygulamasını TV’lerindeki App Store’dan indirilebilir. Apple Music‘te aboneliği bulunmayanlar,  platforma Samsung TV‘lerinden katılabilir. Apple Music aboneliği için bireysel, aile veya öğrenci aboneliğinde 3 aylık ücretsiz deneme sürümünden yararlanma imkanı da bulunuyor.

samsung akilli tv apple music

Samsung tarafından konuyla ilgili olarak “Hedefimiz her zaman tüketicilere en iyi eğlence deneyimlerini sunmak oldu ve insanlar evde daha fazla zaman harcamaya başladığı günlerde, bu misyona her zamankinden daha fazla bağlıyız. Geçen yıl Apple TV uygulamasını sunan ilk TV üreticisiydik ve şimdi ise Apple Music’i ilk sunan biziz. Apple ile ortaklığımız, özellikle Akıllı TV’lerinden daha fazla içerik seçeneği aradıklarından tüketicilere benzersiz bir eğlence seçenekleri dizisi getirmede etkili oldu.” şeklinde açıklama yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz