Android ve iPhone için en iyi İngilizce öğrenme uygulaması – Engly

0
3224
Engly
Engly

Herkes akıllı telefonları aracılığıyla bir şeyler öğrenmek, kendini geliştirmek istiyor. İngilizce öğrenmek de, birçok kişinin eksikliğini hissettiği ve mobil uygulamaları da bu anlamda düşündüğü bir konu. Telefon uygulamaları ile İngilizce öğrenmek günümüzde hiç olmadığı kadar kolay! Eğitim videoları, quizler, testler, kelimelerin açıklamalarının olduğu; her konuda İngilizce içeriğin yer aldığı bir ücretsiz İngilizce öğrenme programı var desek ne derdiniz?

Ücretsiz şekilde İngilizce öğrenmek bu uygulamayla mümkün!

İngilizce eğitmenleri tarafından geliştirilen bir eğitim uygulaması olan Engly sayesinde hem video izle hem de kolay İngilizce öğren! Binlerce kişi tarafından indirilmiş bir online İngilizce uygulaması olan Engly, Voicetube, ECTC, Voscreen ve EnglishCentral gibi uygulamaların sunduğu artıların tamamını barındırıyor; ancak bunlara ilave olarak İngilizce eğitiminin deneyimden, pratikten geçtiğini bilen danışmanlar tarafından bir online-ücretsiz İngilizce öğrenme programı olarak geliştirildi. Ücretsiz İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz? Seviyeniz advanced ya da intermediate olabilir, başlangıç düzeyinde İngilizce biliyor olabilirsiniz; Engly uygulaması ile her seviyeden İngilizce öğrenmek isteyen kişiler, kendine göre içerikler bulabiliyor!

iPhone ve Android’de ücretsiz İngilizce öğrenmek

Telefonunuz için uygulama araştırdığınızda karşınıza yüzlerce sonuç çıkıyor, ancak Engly en iyi İngilizce öğrenme programı olarak kabul görmeye başladı bile! Engly App Store editörleri tarafından ‘Haftanın Favorileri’ ve ‘Uzun Geceler İçin’ kategorilerine seçildi ve on binler seviyesinde indirme rakamlarına ulaştı. Engly indiren binlerce kişi, günün her anı İngilizce video izleyerek pratik yapıyor, anlamadıkları kelimelerin üzerine gelerek manasını öğreniyor, aynı zamanda dinleme pratiği de yapıyor! İngilizce quiz çözerek konuyla ilgili bilginizi sınayabilir, kendi ilgi alanlarınıza göre seçebileceğiniz yüzlerce İngilizce eğitim videosu ile aynı zamanda genel kültürünüz geliştirebilirsiniz. Tüm bunların hepsi, ücretsiz ve reklamsız özellikleri ile gelen Engly ile mümkün.

Engly indirin, online İngilizce öğrenmeye başlayın

Herkesin dilinde, bilgisayar ya da telefondan online olarak İngilizce öğrenme konusu var. Engly bu durumu gerçeğe dönüştürdü ve on binlerce kişi, her seviyeden İngilizce videoları telefondan izleyip İngilizcesini geliştiriyor. Eğer siz de tüm dünyanın konuştuğu dil olan

İngilizce konusunda eksik kalmamak istiyorsanız, yapmanız gereken Engly indirmek ve günün belli aralıklarında tekrarlar yaparak dinleme pratiği yapmak, İngilizce test çözmek ve bilmediğiniz kelimeleri de online İngilizce sözlük aracılığı ile öğrenmek! Uygulama mağazasında ‘engly’ kelimesini aratın, uygulamayı indirin!

Müşteri yorumları

 • App Store ve Play Store’daki yorumlarımızdan bazıları (kısaltılmış olarak) aşağıdaki gibidir:
 • “Gayet kullanışlı ve kolay, her yaştan kullanıcı kolayca pratik yapabilir.”
 • “İngilizce öğrenmenin yurtdışına gitmeden tek yolu bu :)”
 • “İngilizcemi her yönden geliştirmemde çok yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor.”
 • “Hem kelime haznemi hem de İngilizce anlama kabiliyetimi geliştirdi.”
 • “Bilmediğim kelimelerin anlamını ve okunuşunu çok rahat öğrenebiliyorum.”
 • “Videoların altyazılarındaki anlık çeviri özelliğini çok sevdim.”

Başarılar

 • App Store’da editörler tarafından ‘Haftanın Favorisi’ kategorisine seçilme
 • App Store’da editörler tarafından ‘Uzun Geceler İçin’ kategorisine seçilme
 • 2 ayda 30.000’den fazla indirme
 • 294 değerlendirmede 4.5 puan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz