Android İçin Cenum Tarayıcı

0
2507

Bildiğiniz gibi Internet üzerinden sitelere girebilmek ve gezinti yapabilmek için bir tarayıcı ihtiyacı duyarız. Bu genelde Google Chrome, Yandex ve Safari olur. Fakat bu günlerde Google Play’de yeni bir tarayıcı yerini aldı. Cenum Tarayıcı, Android işletim sistemini destekleyen cihazlarda çalışmak üzere geliştirilmiş olan bir mobil tarayıcıdır.

Cenum Tarayıcı, Google Play üzerinden ücretsiz olarak indiriliyor. Uygulamayı indirdikten sonra herhangi bir üyelik ya da giriş yapmadan direk olarak tarayıcı ekranına yönlendiriliyorsunuz. Burada karşınıza normal tarayıcı ekranlarının görüntüsünden uzak bir görüntü ile karşılaşacaksınız. Turuncunun en samimi hali ile karşınıza hava durumunun ve sosyal medya uygulamalarının kısa yollarının bulunduğu bir ekran gelecek. Bu ekranda dilerseniz herhangi bir uygulamaya geçiş yapabilirsiniz.

Cenum Tarayıcı uygulamasının ikinci sekmesinde En Çok Okunan Haberler bölümü yer alıyor. Bu sekmeye bastığınız zaman karşınıza gündemin en sıcak haberleri gelecek. Bu haberler hakkında detaylı bilgi almak ve okumak için haberin üzerine basmanız yeterli olacaktır. Ardından ilgili haberin detaylarının görüntülendiği sayfaya yönlendirileceksiniz.

Cenum Tarayıcı uygulamasında istediğiniz bilgiyi aratabilirsiniz. Arama kutusuna yazdığınız kelimeler ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde listelenecektir. Bu hızlı aramanın ardından istediğiniz sayfaya girerek araştırmanıza devam edebilirsiniz.

Cenum Tarayıcı uygulaması şu an için çok az kullanıcı tarafından kullanılıyor. Fakat Google Play’de kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar uygulamanın bir başarı yakalayacağının sinyallerini veriyor. Kullanıcılardan olumlu yorumlar alan uygulamanın kısa zaman içinde daha çok kişiye ulaşması bekleniyor.

Göz yormayan ekranlarında turuncu rengin hakim olduğu uygulama kullanım açısından oldukça basit. Göz yormayan ekranları ve karmaşık olmayan kullanımı sayesinde kullanıcının istediği bilgiye ulaşması yalnızca birkaç saniye sürüyor.

Siz de farklı bir tarayıcı keşfetmek ya da yeni uygulamalar denemek istiyorsanız Google Play üzerinden Cenum Tarayıcı uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama ile ilgili deneyimlerinizi paylaşmak için sitemizin yorum kısmına deneyimlerinizi yazabilir, diğer kullanıcıların uygulama hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasında yardımcı olabilirsiniz.

Cenum Tarayıcı uygulaması şu an için yalnızca Android cihazlarda çalışıyor. iOS için geliştirilip geliştirilmeyeceği ise bilinmezliğini koruyor.

CENUM TARAYICI
CENUM TARAYICI
Developer: CENUM
Price: Free
  • CENUM TARAYICI Screenshot
  • CENUM TARAYICI Screenshot
  • CENUM TARAYICI Screenshot
  • CENUM TARAYICI Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz