Alman Usulü İle Grup Harcamalarını Kolayca Bölüşün

1
8362

Bir arkadaş grubu ile gidilen buluşmaların ya da yemeklerin en büyük problemi hesap ödeme işlemidir. Kim ne yedi, kimin ne kadar ödemesi gerekiyor bütün bunların hesaplanması dakikalar süren hesapların yapılmasına neden olabiliyor. Tam da bu nokta da insanların imdadına Canka Bilişim tarafından geliştirilen Alman Usulü uygulaması yetişiyor.

Grup halinde gidilen yemeklerin hesabını en kolay şekilde tutmaya yarayan Alman Usulü uygulaması kısa süre önce iOS işletim sistemine sahip telefonlar için kullanılabilen bir uygulama olarak kullanıcı karşısına çıktı. Bu uygulamanın en büyük avantajı grupça gidilen yerlerde yapılan harcamaların çok kolay bir şekilde takip edilebiliyor olmasıdır.

Alman Usulü ile gidilen mekanda herkesin ne kadar ödemesi gerektiğini, kimin kime ne kadar borçlu, kimin ne kadar alacaklı olduğunu tek bir ekran üzerinden takip edebilmenin rahatlığını yaşayın.

Eğer bir öğrenci evinde yaşıyorsanız ve giderlerin takibini yapmakta zorlanıyorsanız Alman Usulü uygulaması tam size göre. Bu uygulama ile evin giderlerini arkadaşlarınız ile paylaştırabilir, kimin ne kadar harcama yaptığını en kolay şekilde takip edebilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınız ile gittiğiniz bir tatilde kimin nereye ne kadar para harcadığını takip etmek ve tatil sonunda kim borçlu kim alacaklı ya da en çok kim ödeme yapmış görmek istiyorsanız Alman Usulü uygulamasını mutlaka indirmelisiniz.

Grup olarak yapılan harcamaların en kolay şekilde takip edilmesini sağlayan Alman Usulü uygulaması mobil cihazlar ile uyumlu yapısı ve kullanıcı dostu arayüzü ile insanlar tarafından dikkat çekecek ve ilerleyen günlerde daha fazla kullanılacak bir uygulama olacak gibi duruyor. Hesap karmaşası yaşanmasına son veren ve bütün hesapların tek bir ekran üzerinden takip edilebildiği uygulama şu an için yalnızca iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışıyor. Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilip geliştirilmeyeceği ise henüz belli değil.

Alman Usulü uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlamak için App Store’u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz bir uygulama olan Alman Usulü, grup halinde yapılan toplantıların vazgeçilmez bir parçası haline gelecek gibi duruyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz