Akıllı Telefonlar İçin En İyi 5 Duvar Kağıdı Uygulaması

0
1779

Farklı kategoriden birçok mobil uygulama ile akıllı telefonlarımızı daha kişisel hale getirebiliyoruz. Duvar kağıtları da bu uygulamaların başında geliyor diyebiliriz. Mobil cihazınızı harika duvar kağıtları ile özelleştirmek ister misiniz?

Mobil duvar kağıdı uygulamaları ile birbirinden güzel duvar kağıtlarını kullanarak telefonunuzun  ekranını kişiselleştirmeniz mümkün. Telefonunuz için yaratıcı ve canlı arka planlar arıyorsanız sizler için listelediğimiz 5 duvar kağıdı uygulamasına göz atabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz için birbirinden güzel duvar kağıtlarını keşfedebileceğiniz, herkesin beğenisine hitap edebilecek içeriğe sahip ücretsiz mobil uygulamaları sizler için bir araya getirdik.

İşte uygulama mağazalarında bulabileceğiniz en iyi 5 duvar kağıdı uygulaması!

ZEDGE

zedge duvar kagidi

ZEDGE uygulaması duvar kağıdı uygulamaları arasında öne çıkanlardan biri. Uygualama; zil sesi, duvar kağıdı, bildirim sesi, uygulama simgesi gibi birçok şeyi özelleştirmenizi sağlıyor. En popüler uygulamalardan biri olan ZEDGE, kaynak bakımından oldukça zengin. Uygulamada özel boyutlu arka planlar arasından arama yapabilir, çeşitli temalarda duvar kağıtlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamadaki canlı duvar kağıtlarıyla da telefonunuzun ekranı yeni bir görünüm elde edecektir. Uygulamayı Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan indirebilir.

Backdrops

backdrops duvar kagidi

Uygulamada çok çeşitli kategorilerde farklı stillerdeki duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Backrops, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları sunuyor. Ayrıca keşfedilmesini istediğiniz çalışmalarınızı veya fotoğraflarınızı da yükleyebiliyorsunuz. Uygulamayı indirmek için Google Play Store ’u ziyaret edebilirsiniz.

Muzei

muzei duvar kagidi

Android cihazlar için yüksek kaliteli duvar kağıtları bulunduran uygulama, gelişmiş özellikler sunuyor. Uygulama içinde seçtiğiniz duvar kağıtlarının otomatik olarak değişmesini ayarlayabiliyorsunuz. Duvar kağıdı olarak belirlenen fotoğraflar, uygulama tarafından bulanıklaştırılıyor. Bulanıklaştırma sayesinde ana ekranınızdaki uygulama simgelerini daha net şekilde görmeniz sağlanıyor. Ekrana iki kez dokunduğunuzda ise duvar kağıdının orijinal halini görmeniz mümkün oluyor. Muzei uygulamasını Android cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

Walli

walli duvar kagidi

Duvar kağıtları HD – Walli uygulaması, yüksek çözünürlükte duvar kağıtları sunuyor. Uygulamayı özel kılan, sanatçılar tarafından üretilen seçkin görsellere yer veriyor olması. Uygulamada sanatçıların profilini ziyaret ederek paylaştıkları tüm duvar kağıtlarını görebiliyorsunuz. Muhteşem eserlerle karşılaşacağınız Walli uygulamasının seçkin koleksiyonundan yararlanabilirsiniz. Uygulamayı Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan cihazlarına yükleyebilir.

Wonderwall – Wallpapers

wonderwall duvar kagidi

Wonderwall – Wallpapers, çarpıcı duvar kağıtlarıyla telefonunuzun ekranına benzersiz bir görünüm getirecektir. Popüler uygulamada, beğendiğiniz görselleri favorilerinize ekleyerek seçeneklerinizi pratik bir şekilde görebilirsiniz. Wonderwall uygulamasına siz de fotoğraf gönderebilir, uygulama ekibi tarafından onaylanırsa fotoğrafınızı diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Uygulamayı Android cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz