Adobe Photoshop Sketch

0
2997
wendy macnaughton : https://www.behance.net/gallery/17518197/Projectw

Adobe Photoshop Skecth’in birbirinden iddialı araçları ile resim ve çizim deneyimlerinizde çığır açabilir, büyüleyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Üstelik bunları taslak defteri açmadan yapabilirsiniz. Gelin bu harikalar yaratan araçlara bir göz atalım. Gerçekçi araçların kapsamında olan seçenekler, özellikle karakalemcilerin ve suluboya severlerin yoğun ilgisiyle karşılanacağa benziyor. Hayalinizin somut karşılığını görebileceğiniz; ayarlanabilir boyut, renk, opaklık ve karıştırma alternatiflerini barındıran on üç araç ise oldukça gerçekçi sonuçlar elde etmenize yarıyor.

Yapılan resimlerde ve çizimlerde görmek istenilen en belirgin özellik gerçeği yansıtması olabiliyor çoğu zaman. Bu da profesyonelliği ve bazı hassas detaylara hakim olmayı gerektiriyor ister istemez. Grafik yazılımında liderliği kaptırmayan Adobe ise güncel uygulaması Adobe Photoshop Sketch ile sınırlarınızı genişletiyor. Gerçek hayattakine benzer perspektifler oluşturmanız ve çizimlerdeki ögelerin hizalamasını yaparak gerçeğe yaklaşmanız için tüm imkanları önünüze seriyor. Stilus desteği ile Adobe Ink, Pencil by 53, Wacom ve Adonit marka stiluslar dahil basınca duyarlılık gösteren kalemler ile hassas çizimler yaratmak mümkün hale geliyor.

Saymakla bitmeyen özelliklerinin yanı sıra her an yeni fikirler ile etkileşim halinde olabileceğiniz, aktif bir uygulama Photoshop Sketch. Tamamladığınız çalışmaları yayınlayabiliyor, Behance topluluğu ile paylaşabiliyorsunuz. Böylelikle çalışmalarınız hakkında geri bildirimler alabiliyor, gözünüzden kaçan detayları yakalayabiliyorsunuz. Farklı bakış açılarının katkısı ile faaliyetinize yön verebiliyorsunuz.

Yüksek çözünürlüklü kopyalar yazdırmak istiyorsanız, Adobe Photoshop Sketch sayesinde çalışmalarınız PSD dosyası olarak Adobe Photoshop CC’ye gönderilebiliyor. Ayrıca Illustrator CC’ye de gönderilebilen dosyalarınız, burada 4 kata kadar yeniden boyutlandırılabiliyor. Bir diğer mükemmel özellikte sunulanlar, işlemlerinizi hızlandırmakla kalmıyor, avantajlı bir imkan da sağlıyor. Powered by Creativesync, ihtiyaç duyduğunuz yer ve zamanda tasarım varlıklarınızı, dosyalarınızı, fontlarınızı, ayarlarınızı hatta daha fazlasını anında iş akışınıza dahil ediyor. Bu sayede istediğiniz cihazdaki bir çalışmayı, başka bir cihazda rahatlıkla alıp kullanabiliyorsunuz.

Adobe’a ait tüm mobil uygulamaların hiçbir sorun yaratmadan tek başına, birbirleriyle veya Creative Cloud masaüstü uygulamaları ile uyumlu şekilde çalıştığının altını çizmekte de fayda var. Bahsettiğimiz imkanların hepsini, tek bir uygulama içerisinde sunan Adobe Photoshop Sketch ise ücretsiz bir uygulama. Uygulamayı hemen yüklemek için App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

‎Adobe Photoshop Sketch
‎Adobe Photoshop Sketch
Developer: Adobe Inc.
Price: Free
  • ‎Adobe Photoshop Sketch Screenshot
  • ‎Adobe Photoshop Sketch Screenshot
  • ‎Adobe Photoshop Sketch Screenshot
  • ‎Adobe Photoshop Sketch Screenshot
  • ‎Adobe Photoshop Sketch Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz