Adobe PhotoShop Fix

0
3153

Selfie çılgınlığı bütün hızı ile devam ederken çıkan kamera ve photoshop uygulamalarının sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Fotoğraf çekmeyi ve bunları sosyal medya üzerinde paylaşmayı seven insanlar tarafından sıklıkla kullanılan bu uygulamalar neredeyse herkesin telefonunda yer alıyor.

Bilindiği gibi Adobe tarafından oldukça kullanışlı ve pek çok özelliğe sahip olan programlar yapılıyor. Bu programlar önceden yalnızca masaüstü bilgisayarlarda kullanılabiliyordu. Fakat Adobe, Photoshop Fix uygulamasını mobile taşımaya karar verdi.

Şimdilik yalnızca IOS işletim sistemine sahip telefonlarda çalışan uygulamanın çok yakın bir zamanda Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanıma açılması bekleniyor.

Photoshop Fix, fotoğraf tutkunları tarafından vazgeçilmez bir uygulama gibi görünüyor. Çektiğiniz fotoğraf üzerinde her türlü oynama ve düzenleme işlemini yapabiliyor olmanız bu programın en güzel özelliklerinden birisi.

Adobe Photoshop Fix uygulaması bütün özelliklerini, kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflar üzerinde dilediğiniz gibi oynama yapabiliyorsunuz. Yaptığınız işlemler sayesinde çektiğiniz fotoğraflar adeta bir profesyonelin elinden çıkmış gibi olacak.

Photoshop Fix uygulamasının en iyi özelliklerinden bir tanesi de Adobe Creative Cloud hesabınıza bağlanarak daha önce yüklediğiniz fotoğrafları alabiliyor olmanız. Bu özellik sayesinde sadece telefonunuzda değil Creative Cloud hesabınızda bulunan fotoğraflar üzerinde de oynama yapabiliyorsunuz.

PhotoShop Fix uygulaması içinde birbirinden güzel efektler bulunuyor. Bu efektler sayesinde çektiğiniz fotoğraflara çok farklı şekiller verebiliyorsunuz.

Çektiğiniz selfielerde yüzünüzün kusursuz görünmesini istiyorsanız Photoshop Fix imdadınıza yetişiyor. Yüzünüzü kusursuz gösteren iyileştirme aracı ile elde ettiğiniz sonuca kendiniz bile inanamayacaksınız.

Işık efektleri, manzara fotoğrafları için özel efektler, karartma gibi birbirinden farklı özellikleri bulunan program size fotoğrafçılığı sevdirecek. Uygulama içinde bulunan crop, adjust, paint, vignette, light, smooth, color gibi profesyonel bir photoshop uygulamasında olan bütün özellikler mevcut. Üstelik bütün bu özellikleri ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Adobe Photoshop Fix uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için Appstore’u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra Adobe Creative Cloud hesabınızı kullanarak uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra My Project seçeneğine tıklayarak yeni proje oluşturup fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.

‎Adobe Photoshop Fix
‎Adobe Photoshop Fix
Developer: Adobe Inc.
Price: Free+
  • ‎Adobe Photoshop Fix Screenshot
  • ‎Adobe Photoshop Fix Screenshot
  • ‎Adobe Photoshop Fix Screenshot
  • ‎Adobe Photoshop Fix Screenshot
  • ‎Adobe Photoshop Fix Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz