Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı

0
8791
adim sayar kalori sayaci

Sağlıklı bir hayatın vazgeçilmezi yürüyüştür. Bu yürüyüş düzenli bir hale getirilip yanına sağlıklı beslenme de eklendiğinde bütün olur. Böylece sağlıklı ve güzel görünen bir fiziğe kavuşursunuz. Size kilo verme yolculuğunuza yardımcı olacak, yürüyüş alışkanlığı kazandıracak bir uygulamadan bahsedelim. Hadi o zaman Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı attığınız adımları sayması. Normalde bu tür uygulamaların ücretli veya deneme sürümü ile kısıtlı olduğunu görüyoruz. Halbuki Adım Sayar uygulaması hem denemenize hemde ücretsiz olarak indirmenize imkan sağlıyor. Her uygulamada olduğu gibi Adım Sayar uygulamasında da reklamlar var. Ancak bunlar rahatsız edecek türden reklamlar değildir.

Günde 10.000 adım atarak sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz. Bunun için ne kadar adım attığınızı sayan Adım Sayar uygulamasından yardım alabilirsiniz. Ramazan ayının yaklaştığı şu son günlerde beslenmemize daha çok dikkat etmemiz gerekiyor. Uzmanlar sağlık için özellikle iftar saatinin ardından yürüyüş yapmayı öneriyor. Bu yüzden Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı uygulaması sizlere motivasyon kaynağı olacaktır.

Sağlıklı olmanın diğer bir yolu beslenmeden geçer. Uygulamanın kalori sayacı özelliğinden faydalanabilirsiniz. Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı uygulaması birçok açıdan kolaylık sağlar. Öncelikle tüm verilerinizi çizelgeler halinde görebilirsiniz. Hangi günler daha çok koştuğunuzu, ne kadar kalori yaktığınızı takip edebilirsiniz. Adım Sayar uygulamasına ilişkin diğer bir özelliği pil tasarrufu sağlamasıdır. Bu tür adım sayıcı uygulamalar ne yazık ki GPS kullandığından şarjı kolayca bitirir. Ancak Adım Sayar uygulaması GPS özelliğini kullanmadığından güç tasarrufu yapmanızı sağlar.

Neden Sevdik?

  • Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre ve Kalori Sayacı uygulaması mobil cihazınızda güç tasarrufu sağlar.
  • Kalori hesabını yapmanıza olanak verir.
  • Her hafta ne kadar koştuğunuzu ve kaç kalori yaktığınızı verilerle gösterir.
  • Uygulama tamamen ücretsizdir.
  • “Google Play 2016’nın En İyileri” ödülünü almış özel tasarımlı bir uygulamadır.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
5,1 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz