ActionDash: Dijital Denge

0
1776
actiondash dijital denge uygulama inceleme

Gün içinde akıllı telefonunuzu ne kadar kullanıyorsunuz? En çok kullandığınız uygulamalar neler? Bu uygulamaları ne kadar süre kullanıyorsunuz? Tüm bunları merak ediyorsanız ActionDash: Dijital Denge uygulaması ile tanışın! ActionDash: Dijital Denge uygulaması, akıllı telefon kullanımınıza dair tüm merak ettiklerinizi ekranınıza getiriyor.

Akıllı telefonlarımızı gün içerisinde sıklıkla kullanabiliyoruz. Hem işlerimiz hem de sosyal medya gezintileri için mobil cihazlarımız bizlere kolaylık ve eğlence sunuyor. Birçok mobil uygulama sayesinde bunlara erişimimiz kolay hale gelse de bu uygulamaları kullanma süremiz bazen sorun olabiliyor. Eğer siz de uygulamaları kullanırken çok fazla süre harcıyorsanız veya telefon bağımlılığınız varsa ActionDash: Dijital Denge neyi ne kadar kullandığınız hakkında sizi bilgilendirerek yardımcı olabilir.

Action Launcher ve Tweet Lanes tarafından geliştirilen ActionDash uygulaması ekran sürenizi, hangi uygulamaları ne kadar kullandığınızı ve kaç bildirim aldığınızı gösteriyor. Bunun yanında verimliliği artırıcı özellikler de telefon kullanımınızda etkili olacaktır. Uygulamalarda geçirdiğiniz sürelerde kendinizi kontrol etmekte zorlanıyorsanız ActionDash, çeşitli özellikleriyle denge kurmanızda yardımcı oluyor.

actiondash uygulama

Uygulamanın odaklanma modu, telefon bağımlılığından kurtulmak isteyenler için faydalı bir özellik. En sevdiğiniz uygulamalarda farkında olmadan çok fazla zaman geçiriyorsanız kullanım limitini belirleyerek  “odaklanma modu”nu kullanabilirsiniz.

ActionDash: Dijital Denge Uygulamasında Hangi Özellikler Var?

Ekranı kullanma süresi: Her bir uygulamayı ve toplamda ekranı ne kadar kullandığınızı gösterir.

Uygulama başlatma geçmişi: Farklı uygulamaları ne sıklıkla kullandığınızı gösterir.

Bildirim geçmişi: Ne kadar bildirim aldığınızı gösterir.

Kilidi açma geçmişi: Telefonunuzu hangi sıklıkla kontrol ettiğiniz veya cihazınızın kilidini hangi sıklıkla açtığınızı gösterir.

Uyku modu: Uygulamaları devre dışı bırakmak için uyku zamanınızı programlayabilirsiniz.

Odaklanma modu: Zamana daha iyi odaklanmanız için tek bir dokunuşla dikkatinizi dağıtan uygulamaları durdurmanıza olanak sağlar. Ayrıca Odaklanma modunu otomatik açmak üzere programlayabilir ve işte, okulda veya evdeyken dikkatinizin dağılmasını azaltabilirsiniz.

Uygulama kullanım limitleri: Aşırı kullandığınız tüm uygulamaları geçici olarak engeller ve odaklanmanızı sağlar.

Dijital dengenizi bulmanıza yardımcı olan ActionDash mobil uygulaması ile siz de verimliliğinizi artırabilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

ActionDash: Dijital Denge
ActionDash: Dijital Denge
Developer: ActionDash
Price: Free
  • ActionDash: Dijital Denge Screenshot
  • ActionDash: Dijital Denge Screenshot
  • ActionDash: Dijital Denge Screenshot
  • ActionDash: Dijital Denge Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz