5.Akdeniz Bilişim Zirversi İçin Geri Sayım Başladı

0
1355
Akdeniz Bilişim Zirversi ABZD2019

Bu yıl Antalya Teknokent ve Piksel Akademi işbirliği ile düzenlenen Akdeniz Bilişim Zirvesi, 7 Aralık Cumartesi günü 5. kez düzenleniyor!

ABZ2019′ da Sizleri Neler Bekliyor?

Yapay zekâ, insansı robotlar ve ulusal çaptaki bir çok konu ile oldukça ilgi çeken ABZ2018’den sonra bu yıl çok daha farklı ve zengin bir içerikle sizlerle birlikte olacağız. ABZ2019’da bu yıl ; Milli Teknoloji Hamlesi, Savunma Teknolojileri,Yapay Zeka Uygulamaları, Blockchain Teknolojisi, Yerli Yazılım Teknolojileri, ESPOR, Veri Süreçleri, KVKK, GDPR,Turizm, Yeni Teknolojiler yer alacak.

Akdeniz’in en büyük bilişim etkinliği olarak konumlanan ve yaklaşık 3500 katılımcıyı ağırlamayı hedefleyen Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl 5. kez düzenleniyor. Piksel Akademi ve Antalya TEKNOKENT tarafından organize edilen bu dev etkinlik, önceki yıllarda olduğu gibi yine bilişimin odağındaki en iyi konuşmacılara yer veriyor. Geçtiğimiz yıl Yapay zeka, insansı robotlar ve ulusal çaptaki bir çok konu ile oldukça ilgi çeken ABZ2018’den sonra bu yıl çok daha farklı ve zengin bir içerikle sizlerle birlikte olacağız. Akdeniz’in en büyük bilişim zirvesi olma amacı ile 15 Ekim 2015 yılında yola çıkan organizasyon ekibi bu güne kadar 7.000 üzerinde katılımcı, 50+ ulusal konuşmacı ile ülke gündemine bilişim konusunu yer etmeyi başardı.

Bu yıl 5.Akdeniz Bilişim Zirvesi 7 Aralık Cumartesi günü Antalya Mimar Sinan Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

Antalya TEKNOKENT ve Piksel Akademinin üstlendiği organizasyonda, Kepez Belediyesi,TBD Antalya Şubesi gibi kamu kuruluşlarının desteğinin yanı sıra, Antalya TEKNOKENT Ana sponsorluğunda, Akınsoft- Akın Robotics, EVANT ve ESSA ENERJİ A.Ş altın sponsorluğunda gerçekleşiyor.Etkinlik bölgedeki kamu yararına düzenlenen ücretsiz en büyük etkinlik olma özelliğini diğer  yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da taçlandırmaya devam ediyor.

Teknoloji ve bilişimde farkındalık mottosuyla yola çıkan Piksel Akademi, etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor. Etkinlikte bu yıl 16 konuşmacı, bir panel ve gelecek vaad eden bilişimcilere yer verilecek.+2000 kayıt ile son günlere giren Akdeniz Bilişim Zirvesi için  www.akdenizbilisimzirvesi.com üzerinden online ve ücretsiz olarak bilet alabilirsiniz.

Konuşmacı Listesi:

Mehmet Fatih Kacır Sanayi Ve Teknoloji Bakan Yardımsıcı
Akın Sertcan Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü
Tuğba Şişik Zyxel Genel Müdürü
İbrahim Yavuz Antalya Teknokent Müdürü
Serdar Ekrem Şirin E-Spor Galacticos, Muse İstanbul Kurucusu
Ali Erhan Tamer Co Founderoxt/Ai
Engin Sezgin Ets Ik Ve Eğitim Direktörü
Ali Bahar Antalya Osb Başkanı
Ömer Ekinci Desnet Ceo
Yalçın Çiftci Essa Genel Müdürü
Raifhan Aydın Piksel Akademi Co Founder
Emrah Kozan Piksel Akademi Co Founder

Turizmde Veri Süreçleri Paneli
Erol Türk – Eda Yılmaz – Tolga Dinçer – Harun Doğan

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz