30 Günde Kilo Ver

0
6585
30 günde kilo ver

Sağlık her şeyin başıdır fakat ne yazık ki kıymetini bilmiyoruz. Elbette bu durumun tam aksine yaşayan, sağlığına dikkat eden kişileri hariç tutalım. Öncelikle sağlıklı olmak ile zayıf olmak birbirine karıştırılmamalıdır. Zayıf olmak demek sağlıklı olmak demek değildir. Yapılan yanlışlardan bir tanesi zayıflamak uğruna aç kalmaktır. İleride geri dönüşü olmayan sağlık problemleriyle karşılaşmanıza neden olacak bu davranıştan kaçınmalısınız. Peki hem kilo verip hem de sağlıklı olmak mümkün mü? Elbette 30 günde kilo ver mobil uygulamasıyla her şey mümkün!

Uzman kişiler tarafından oluşturulan uygulamada ilk amaç sağlıklı ve güvenle kilo vermek. Kullanıcılar için egzersizlerle birlikte yapabileceği birçok diyet programı bulunuyor. Sizlerde uygulama içerisindeki bu programları inceleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve programınıza sadık kalmak. Böylelikle hayalinizdeki sağlıklı ve fit vücuda ulaşabileceksiniz.

Uygulamanın avantajlarından birisi her şeyi grafiksel verilerle sunması. Kilo kaybınızı net bir şekilde grafikler üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde aldığınız bütün kalorileri sayabilir ve bununla birlikte kalori hesabınızı güvende tutabilirsiniz. Bu öncelikle verdiğiniz kiloları tekrar geri almamanızı sağlar. Uygulamayı kullanırken programınıza sadık kalmanız bu yüzden önemlidir. Programın dışına çıkıp porsiyonlarınızı daha çok küçültmeniz kesinlikle sağlıksız olacaktır.

Uygulamadaki egzersizleri yapmak son derece kolay ve keyifli. Animasyonlar eşliğinde veya görüntülü rehber yönlendirmesinde rahatlıkla spor yapabilirsiniz. Siz egzersizleri yaptıkça egzersiz yoğunluğunuz da artacaktır. Böylelikle 30 günün sonunda istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Ayrıca çeşitli egzersizler bulunan uygulamada sıkılmanıza fırsat kalmıyor. Kendinize 30 günde kilo ver uygulamasıyla bir şans verin!

Burada bir noktaya daha değinmeliyiz. Bir diyetisyene başvurduğunuzda size bir diyet listesi vermeden önce birçok tetkik yapacaktır. Bunun nedeni herkesin bünyesi ve vücut yaşı farklıdır. Metabolizmanızın nasıl çalıştığını bilmeden bir diyet listesi uygulamak yanlış sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle uzman kontrolünde diyet programınızı uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Uygulama içerisindeki diyet programı size uygun olmayabilir. Diyetisyeniniz bu durumda müdahale ederek size uygun bir diyet listesi hazırlayacaktır.

Uygulamadaki diyet programlarını sizler için inceledik. Son derece sağlıklı ve kalori dengesinde hazırlanan öğünleri kesinlikle takdir ettik. Yinede doktor görüşü almanız sizin için daha faydalı olabilir. Bununla birlikte 30 günde kilo ver uygulamasını kullananların yorumlarını inceledik. Gerçekten sağlıkla zayıfladıklarını söyleyen birçok kullanıcı bulunuyor. 30 günde kilo ver uygulamasını bizlerde tavsiye ederiz.

30 Günde Kilo Ver
30 Günde Kilo Ver
Developer: Simple Design Ltd.
Price: Free
  • 30 Günde Kilo Ver Screenshot
  • 30 Günde Kilo Ver Screenshot
  • 30 Günde Kilo Ver Screenshot
  • 30 Günde Kilo Ver Screenshot
  • 30 Günde Kilo Ver Screenshot
  • 30 Günde Kilo Ver Screenshot
  • 30 Günde Kilo Ver Screenshot
  • 30 Günde Kilo Ver Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz