2021’in En Popüler Emojileri Belli Oldu! En Çok Kullanılan Emojiler Hangileri?

0
1153
2021 in en popüler emojileri belli oldu

2021 yılında en çok hangi emojiler kullanıldı? Unicode Consortium, kullanıcılar tarafından bu yılın en çok kullanılan emojierini listeledi. Peki, en popüler emojiler neler?

Emojiler artık iletişimimizin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Sosyal medya platformlarında duygularımızı, düşüncelerimizi ifade ederken birçok emojiden yararlanıyoruz. Emoji kullanımının gün geçtikçe daha fazla artığını da söyleyebiliriz. Anlatımlarımızı, vurgularımızı tamamlayan emojiler, birçok kullanıcı için kendini daha iyi ifade etmenin yollarından da biri oluyor.

2021 yılına baktığımızda da emoji kullanımının oldukça artığını görebiliyoruz. Peki 2021’in en popüler emojileri neler? Evrensel kod standardıyla ilgili çalışmalar yapan Unicode Consortium, 2021 yılının en çok kullanılan emojilerini açıkladı.

Şirketin hazırladığı raporda en popüler kategoriler gülen suratlar, eller, bitkiler ve duygular olarak sıralanıyor. Listenin ilk sırasını ise gülerken gözünden yaş gelen emoji alıyor. Aşağıdaki görselde 10 popüler emoji bulunuyor. Emojilerle ilgili istatistiklere ise buradan ulaşabilirsiniz.

2021 popüler emojiler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz