1Money – harcama takibi, gelir düzenleyici, bütçe

0
2758
1money app

Finans kategorisi içerisinde en popüler olan 1Money uygulamasını duymuş muydunuz? Günümüzde verimli harcamanın önemi oldukça arttı. Aylık bütçe hesaplamasını doğru yapmak isteyen herkes bu uygulamayı denemeli. “Her ay harcama listesi oluşturuyorum ancak para bir şekilde bitiyor” diyorsanız tehlike çanları çalıyor demektir. Eğer paranızı nereye harcadığınızı bilirseniz yatırım yapmanız kolaylaşacaktır. Bu yüzden 1Money – harcama takibi, gelir düzenleyici, bütçe uygulamasını denemelisiniz. Hadi o zaman uygulamayla tanışalım!

Harcama Takibi – Gelir Düzenleyici – Bütçe Yönetici

1money apk

Tüm işlemleri tek bir uygulamadan yapabilmek oldukça avantajlı. Daha önce incelediğimiz finans uygulamaları bu kadar gelişmiş özelliklere sahip değildi. Ayrıca bütçe yönetimini en net şekilde gösteren grafikler sunuyorlardı. Fakat 1Money – harcama takibi, gelir düzenleyici, bütçe uygulaması tüm bunların ötesinde, daha anlaşılır verilerle sizlerin karşısına çıkıyor. Örneğin uygulamada eklediğiniz bir harcama verisini kolaylıkla anasayfa ekranınızda görebiliyorsunuz. Aylık bütçenizi nasıl bir şekilde dengeli kullanacağınızı anlamanın en etkili yolu 1Money uygulamasına başvurmak.

1Money – harcama takibi, gelir düzenleyici, bütçe uygulamasının en güzel yanı verilerinizi kendinize göre özelleştirebilmeniz. Yani yaptığınız her harcama için kategorilere renk verebiliyorsunuz. Örneğin yeme içme, kıyafet, gıda alışverişleri ve daha fazlası için renk atıyorsunuz. Böylece grafikler size yabancı gelmiyor.

1money mobil

Harcama geçmişinizi tıpkı kredi kartı ekstrenizdeki gibi görebilirsiniz. Her ay ve her gün için nereye ne kadar harcadığınızın bilgisini biliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken gün içerisinde uygulamayı aktif kullanmak. Birçok kişinin “her veriyi uygulamaya nasıl ekleyelim?” dediğini duyar gibiyiz. Uygulamanın kullanımı tahmin ettiğinizden daha kolay. Yaptığınız harcamayı anında uygulamaya eklemeniz en fazla 1 dakikanızı alacaktır. Eğer sizler de harcama düzeninizi oluşturmak istiyorsanız bu vakit hiç de fazla değildir. 1Money – harcama takibi, gelir düzenleyici, bütçe uygulamasında tek tuşla işlemleri girmek mümkün. Örneğin 30 TL tutarında bir gıda harcaması yaptınız. Tek yapmanız gereken ilgili kategoriyi seçip miktar eklemek. Aslında her şey göründüğünden daha basit.

Son olarak uygulamanın teknik özelliklerine değinelim. Elbette 1Money – harcama takibi, gelir düzenleyici, bütçe uygulaması yalnızca TL para birimini desteklemiyor. Uygulamaya istediğiniz her para biriminde giriş yapabilirsiniz. Uygulama şuan için yalnızca Play Store üzerinde bulunuyor. Umuyoruz ki yakın zamanda App Store mağazasına gelerek IOS kullanıcılarının yüzünü güldürecektir. 1 milyondan fazla indirmeye sahip uygulama cihazınızda yalnızca 11 MB yer kaplar. Premium ömür boyu satın almak isterseniz 20 TL ödemeniz gerekiyor. Kullanıcılarından tam puan almayı başaran 1Money uygulaması kesinlikle bir şans vermeyi hak ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz