Reports+ İle Instagram Profilinizi Analiz Edin

17
3561

Daha önce App Store üzerinde InstaReport olarak yer alan fakat sonradan Reports+ olarak değiştirilen bu uygulama Instagram hesabınızı daha aktif ve daha verimli bir şekilde kullanabilmenize imkan sunuyor.

Reports+ uygulaması Instagram profilinizi en detaylı şekilde analiz etmenizi, profiliniz ile ilgili bütün bilgilere en kolay şekilde ulaşmanızı sağlayan, iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen bir mobil uygulamadır.

Bu uygulama ile Instagram hesabınızı her anlamda analiz edebilirsiniz. Öyle ki Reports+ uygulaması ile yapabileceğiniz en önemli şeylerin başında sizi takipten çıkaran ya da engelleyen kullanıcıları bu uygulama sayesinde görebiliyor olmanız.

Reports+ uygulaması ile Instagram profilinize en sık giriş yapan, sizinle en çok etkileşim halinde bulunan kullanıcıları görebilirsiniz. Böylece profilinize kimlerin girdiğini bir liste halinde size gösterilir.

İster kişisel bir hesap ister bir kurumsal hesap yönetiyor olun takipçi artış ve düşüşü Instagram kullanıcılarının en çok önemsediği konulardan bir tanesidir. Reports+ uygulaması, takipçilerinizin artış ve düşüş durumlarını kontrol eder. Gün içinde kaç kullanıcının sizi takip ettiğini ya da takipten çıktığını görebilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak paylaşımlarınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Paylaşım performansınızı tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Böylece takipçi sayınızda yaşanan artışı görebilirsiniz. Reports+ sayesinde hayranlarınız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Reports+ uygulaması kullandığınız zaman sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen kullanıcıları da görebilirsiniz. Pek çok açıdan takipçilerinizi ve takip ettiklerinizi inceleme altına alabileceğiniz bir uygulama olan Reports+ pek çok özelliğini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan. Ayrıca Reports+ hesabınızı Premium üyelik düzeyine çıkardığınız zaman çok daha fazla özellikten yararlanabilirsiniz.

Reports+ uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Fakat uygulama içi satın almalar yaparak daha farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz. Uygulama içi abonelikler 1 ay, 6 ay ya da 1 yıllık periyotlar halinde satın alınabilir. Fiyatlarda bu aylara göre değişim gösterecektir.

Yalnızca iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışan Reports+ uygulaması App Store üzerinden indirilebilir. Kolay kullanımı ve kullanıcıyı yormayan, basit tasarımlı arayüzü sayesinde kullanıcılardan olumlu yorumlar almayı başaran bu uygulamayı kullanarak siz de Instagram hesabınızda yaşanan gelişmeleri an be an takip edebilirsiniz.

Reports+ for Instagram
Reports+ for Instagram
Developer: MobileX Yazilim
Price: Free+
 • Reports+ for Instagram Screenshot
 • Reports+ for Instagram Screenshot
 • Reports+ for Instagram Screenshot
 • Reports+ for Instagram Screenshot
 • Reports+ for Instagram Screenshot

17 Yorumlar

 1. Programı kullanıyordum fakat şuan hata veriyor. Sürekli şifre istiyor. Silip baştan yükledim hatta instagramı bile silip yükledim ama düzelmiyor. Sizce nedendir ?

  • Didem Hanım Merhaba,

   eğer iOS kullanıyorsanız apple store üzerinden Android kullanıyorsanız google play mağazasından aldıysanız mağaza üzerinden geri ödeme isteyebilirsiniz. eğer abonelik yaptırdıysanız lütfen iptal etmeyi unutmayın yoksa her ay yada her hafta düzenli olarak hesabınızdan ücreti alacaklardır.

 2. Instagram şifremi değiştirdim programa tekrar gireyim dedim program geri attı tekrar kullanıcı ismi şifre istiyor giriyorum yine olmuyor

 3. MERHABA AYNI SORUN BENDEDE VAR BIRDE UCRETLI OLARAK KAYIT OLDUM BIR YILLIK UYGULAMADAN İSTEDİĞİM KARSILIGI SUAN AAMIYORUM KIME SIKAYET EDECEĞİZ ?

 4. Aynen instagram şifremi değiştirdim programa girmek istiyorum ama program beni sürekli atıyor. 1 yıllık satın almama rağmen şu an kullanamıyorum programı ve kimseden yardım alamıyorum. Ne yapmalıyız !!!!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here