Parallel Space-Çoklu hesap

0
21909
parallel space coklu hesap

Akıllı cihazlarımızda yüklü olan uygulamaları normalde tek bir hesap üzerinden kullanabiliyoruz. Herhangi bir uygulama için birden fazla hesabımız mevcut ise ilk önce açık olan hesaptan çıkış yapıp sonrasında diğer hesaba giriş yapmamız gerekiyor. Ancak gelişen mobil uygulamalarla birlikte pek çok alanda olduğu gibi bu konuda da birçok yardımcı araçlar bulunuyor. Aynı uygulama üzerinde birden fazla hesabı aktif olarak kullanabilmenizi sağlayan uygulamalar sayesinde hesabınızdan çıkış yapmanıza gerek kalmadan hesaplar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Özellikle çift hat kullanan kişilerin oldukça işine yarayan bu uygulamalardan en çok kullanılanlarından biri de Parallel Space-Çoklu hesap. Kullanıcılardan oldukça iyi yorumlar alan bu uygulamayı sizler için inceledik. Şimdi bu uygulamanın detaylarına geçelim. 

Parallel Space-Çoklu hesap uygulaması, akıllı telefonunuzdaki uygulamalardan birden fazla hesabı eş zamanlı olarak kullanabilmenizi sağlayan bir uygulama. Uygulama ile birlikte aynı anda birden fazla sosyal ağ veya oyun hesaplarına giriş yapabilirsiniz. Kullandığınız uygulamayı klonlayarak aynı anda birçok hesaba erişim sağlayabilmenizi mümkün kılan bu uygulama hemen hemen tüm uygulamaları destekliyor. Parallel Space-Çoklu hesap ile kişisel hesabınızdan iş hesabınıza geçiş yapmak istediğinizde diğerini kapatmadan bu iki hesabınızı aynı anda kullanabilirsiniz.  

Gizli Hesabınıza Hızlıca Erişin  

Uygulama, sosyal medya kullanıcılarının da oldukça işine yarayabilecek özellikte. Sosyal medya platformlarında farklı nedenlerden kaynaklı çoğu kullanıcı gizli bir ikinci hesap kullanma isteği içinde olabiliyor. Bu durumda sürekli bir hesaptan çıkıp diğer hesaba giriş yapma süreci can sıkabiliyor. Bu konuda Instagram’ın çoklu hesap özelliği kullanıcılarını sevindirmişti. Parallel Space-Çoklu hesap uygulaması ile diğer sosyal medya uygulamalarında da bu sıkıcı süreci ortadan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz klonladığınız uygulamaların görünmemesi için uygulamanın gizleme seçeneğini de kullanabilirsiniz. 

Çoklu hesap uygulamasıyla popüler oyunlarda aynı anda iki hesapta çevrimiçi olma imkanıyla oyun oynama keyfiniz daha da artacak. Uygulama, Google Play Store’daki çoğu oyunu klonlayabiliyor. Ayrıca klonlar küçük boyutlarda oluşturulduğu için cihazınızın hafızasını da zorlamıyor.  

Cihazınızdaki uygulamaları farklı hesaplar üzerinden aynı anda kolay ve hızlı bir şekilde kullanmak, yönetmek istiyorsanız Parallel Space-Çoklu hesap uygulaması ihtiyacınıza yönelik oluşturulmuş en başarılı uygulamalardan biri. Uygulamayı Play Store mağazasından ücretsiz olarak yükleyerek deneyimleyebilirsiniz. 

Parallel Space -Çoklu Hesaplar
Parallel Space -Çoklu Hesaplar
Developer: LBE Tech
Price: Free
  • Parallel Space -Çoklu Hesaplar Screenshot
  • Parallel Space -Çoklu Hesaplar Screenshot
  • Parallel Space -Çoklu Hesaplar Screenshot
  • Parallel Space -Çoklu Hesaplar Screenshot
  • Parallel Space -Çoklu Hesaplar Screenshot

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz