Maliye, Bütçe ve Gider – Para Yönetimi Uygulaması

0
1418
maliye butce gelir gider uygulama inceleme

Akıllı telefonlarımızda artık pek çok takibi ve düzenlemeyi yapabilmemiz mümkün. Bunlar bazen sağlık bazen eğitim bazen de finans konularında olabiliyor. Mobil uygulamalar sayesinde istediğimiz düzenlemelere ve kontrollere kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Peki bütçe kontrolünü sağlayan uygulamaları denediniz mi? Eğer mobil cihazınızda para yönetiminizi kolaylıkla yapmak istiyorsanız sizleri Maliye, bütçe ve gider uygulaması ile tanıştıralım!

Maliye, bütçe ve gider uygulaması, kişisel harcamaların ve gelir-gider dengesinin takibini sağlayan bir bütçe yönetimi uygulaması. Bu mobil finans uygulaması bütçenizi, paranızı ve mali durumunuzu kontrol altında tutmanıza yardımcı oluyor. Finansal durumunuzdan haberdar olmak için tüm hesaplarınızı tek tek kontrol etmek yerine uygulama üzerinden gelir-gider kontrolü yaparak tek bir ekrandan erişebilirsiniz.

Uygulamada her dönem ve her bir işlem kategorisi için ayrıntılı raporları inceleyebilirsiniz. İşlemleri tarihe veya miktara göre sıralayabilirsiniz. Basit bir arayüze sahip olan Maliye, bütçe ve gider, para yönetimi, mali durum uygulaması, tüm işlemleri hızlıca yapmanızı sağlıyor.

maliye butce ve gider uygulamasi

Gerçek Zamanlı Döviz Kurları

Uygulama, birçok para birimini destekliyor. Ayrıca gerçek zamanlı döviz kurlarını görebilmeniz de mümkün. Bu özellik de yurtdışı seyahatlerinizde yabancı para birimlerinde gelir elde etmeniz durumunda yardımcı olacaktır.

Özelleştirilebilir Şablonlar

Maliye, bütçe ve gider, para yönetimi, mali durum uygulamasının hazır şablonlarından (market alışverişi, hobi, elektrik-su-gaz faturaları gibi masraflar) yararlanabileceğiniz gibi kendi kategorilerinizi de oluşturabilirsiniz. Renk ayarlamasını da yaparak istediğiniz şekilde kişiselleştirilebilirsiniz.

Harcama Eğilimlerinizi Görüntüleyin

Uygulamanın mevcut kategorilerini kendinize özel olarak kişiselleştirebilir ve ihtiyacınıza göre yeni kategoriler oluşturabilirsiniz. Yaptığınız her düzenleme sonrası uygulama, otomatik olarak mevcut bakiyeyi belirliyor. Harcama eğilimlerinizi (giderler ve gelir) gösteren grafikleri görüntüleyebilirsiniz.

Maliye, bütçe ve gider, para yönetimi, mali durum uygulaması ile bütçe kontrolleri sayesinde alışverişlerinizi, harcamalarınızı takip etmek ve tasarruf sağlamak mümkün.

Siz de harcamalarınızı kontrol altında tutmak, bütçe yönetiminizi yaparak gelir-gider dengesini sağlamak isterseniz bu uygulamayı deneyimleyebilirsiniz. Maliye, bütçe ve gider mobil uygulamasını Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

‎Maliye, bütçe ve gider
‎Maliye, bütçe ve gider
Developer: Orange Dog
Price: Free+
  • ‎Maliye, bütçe ve gider Screenshot
  • ‎Maliye, bütçe ve gider Screenshot
  • ‎Maliye, bütçe ve gider Screenshot
  • ‎Maliye, bütçe ve gider Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz