Astroloji Rehberiniz: Co-Star

0
3248
astroloji rehberiniz co star uygulama inceleme

Astroloji, günümüzün en çok ilgi duyulan alanlarından biri diyebiliriz. Haliyle uygulama mağazalarında da bu kategorideki çeşitliliği görebiliyoruz. Astrolojinin sıkı takipçisi olanlar için oldukça başarılı Android ve iOS uygulamaları mevcut. Hiç bilginiz olmasa dahi takip edebileceğiniz birçok kolay kullanımlı uygulama bulunuyor. Siz de astrolojik haritanıza yakından bakmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Co-Star uygulaması tam da size göre! Tüm astrolojik haritanıza uyarlanmış analizleri ve gezegenler hareketlerine göre güncel yorumlarıyla Co-Star, astroloji rehberiniz olacak!

Kişiselleştirilmiş Astroloji Deneyimi

Astrolojiye ilgi duyanlar için rehber niteliğindeki uygulama, doğum haritanızı çıkararak kişisel yorumlar almanızı sağlar. Doğum haritanızın belirlenmesi için kişisel bilgilerinizi ayrıntılı olarak kaydetmeniz gerekiyor. Doğum tarihinizi yıl, ay, gün ve saat şeklinde kaydettiğinizde kişisel astrolojik haritanız oluşuyor. Gezegen hareketleriyle birlikte sizin haritanızı etkileyen alanları ve buna dair yorumları bu şekilde görmeniz mümkün oluyor.  Astrolojik haritanızın her bir parçası, hayatınızdaki farklı alanları temsil ediyor.

astroloji co star

Co-Star uygulamasında kendinize dair öğrenmek istediklerinizi bulabilirsiniz. Kişiye özel analizleriyle oldukça detaylı bilgiler sunan uygulama, çevrenizle ilişkileriniz için de yol gösterici olabilir. Gezegen hareketlerinden, tutulmalardan sizleri güncel olarak bilgilendiriyor. Gökyüzünde yaşanan değişimlerin sizleri ne yönde etkileyeceğini yorumluyor. Bazen olumsuz yorumlar okuduğumuzda karamsar hissedebiliyoruz. Ancak uygulamada kötü etkilerden nasıl korunabileceğinize, şansınızı nasıl artırabileceğinize de yer veriliyor.

Günlük Burç Yorumları

Uygulamada astroloji haritası oluşturulduktan sonra burç yorumlarınızı güncel olarak alabilirsiniz. Ayrıca genel burç yorumlarınızı da görebiliyorsunuz. Bilmeyenler için birçok astroloji haritasının olduğunu söyleyelim. Doğum haritası, transit haritası, progres haritası, solar arks ve transitler haritası gibi pek çok harita, analizlerde önemli oluyor.

Co-Star uygulamasının çalışma şeklinden de bahsedelim. Uygulama, NASA verilerini alarak gezegenlerin konumlarını gösteriyor ve astrolojik formüllerle hesaplamalar yapıp burcunuz üzerindeki etkilerini gösteriyor.

astroloji co star uygulamasi

Android ve iOS kullanıcılarından olumlu yorumlar alan Co-Star mobil uygulaması, kullanım kolaylılığıyla herkese hitap ediyor. İster astroloji alanında uzman olun ister bu alana yeni giriş yapmış olun, uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bu noktada uygulamanın Türkçe dil desteği sunmadığını belirtelim. Eğer astrolojik terimlerin İngilizce karşılıklarına hakimseniz, anlatımın anlaşılır olduğunu söyleyebiliriz.

Astroloji dünyasına adım atmak ve merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için siz de Co-Star uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz