Belge Tarayıcı CamScanner

0
5515
camscanner uygulaması

Belgeleri taratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık belge taratırken yazıcı bulmak veya kırtasiyeye gitmek tarihe karıştı. Eğer acil bir taratma işlemi yapmanız gerekiyorsa ve imkanlarınız kısıtlıysa hiç düşünmeden bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Oldukça basit bir mantıklı çalışan CamScanner mobil uygulaması bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Hadi o zaman CamScanner ile tanışalım!

Öncelikle CamScanner yalnızca bir belge taratma uygulaması değildir. Hatta bir uygulamadan çok daha fazlasıdır. Bu uygulamayı pek çok yerde kullanabilirsiniz. Tabletinizde, bilgisayarınızda, akıllı telefonlarınızda… Peki bu kadar çok yerde kullanılan uygulamanın diğer özelliği depolama imkanı sağlamasıdır. Bu özellik taratılan belgelerin telefondan bilgisayara aktarılmasını kolaylaştırmış. Uzun uzadıya süren aktarma trafiklerini ise ortadan kaldırmış.

CamScanner sayesinde taratmış olduğunuz bütün verileri depolayabilirsiniz. İster bilgisayarınızda ister telefonunuzda. Uygulamanın yapabilecekleri elbette bunlarla sınırlı değil. Anlık eşitleme sayesinde asla zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Hatta isterseniz içerikler üzerinde düzenlemeler yapabilir ve paylaşımınızı ortaklaşa yapabilirsiniz. Tıpkı drive belgelerinde olduğu gibi ortak paylaşımdan yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en sevilen uygulamalarından birisi olan CamScanner, kullanması çok keyifli bir uygulamadır. Telefonla bir belge taratmak istediğinizde tek yapmanız gereken uygulamayı yüklemek ve üye olmak. Ardından uygulamayla belgenizin net bir fotoğrafını çekiyorsunuz. Son derece profesyonel şekilde çalışan uygulama bir yazıcıdan farksız. En iyi görüntü kalitesinde belgenizi rahatlıkla taratabiliyor.

Bazen belgeleri kağıt şeklinde saklamak çok akıllıca olmayabilir. Örneğin gittiğiniz bir kurumda beklenmedik bir anda belge talebinde bulunabilirler. Bütün bunlara karşın CamScanner belgelerinizin güvenli depolayıcısı konumunda. Makbuzlardan tutun, aldığınız noktalara, faturalara ve hatta sertifikalara kadar her şeyi taratıp saklayabilirsiniz. Bu sayede belgenizin kaybolması durumunda her şey elinizde hazır bir şekilde duruyor olacaktır.

Uygulamada yer alan taratma kalitesini optimize etme özelliğinden bahsedelim. Bu özellik taratılan belgelerin en iyi görüntü kalitesinde sunulmasını sağlıyor. Örneğin yazıcılar bir belgeyi tararken yüksek ışık frekansları kullanırlar. Uygulama bu ışığı belgenize yapay olarak sağlıyor. Hatta yazıcıdan veya uygulamadan taratılan iki belgeyi ayırt etmek neredeyse imkansız. Ayrıca yakınınızdaki bir faks veya yazıcı aracılığıyla dosyanızı anında yazdırmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz