Kolay Randevu – Kuaför, Berber Bul, Randevu Al

0
4361
kolay randevu

Kuaför, güzellik merkezi veya berber sırası beklediğiniz oldu mu? Artık günümüz kuaförleri bildiğiniz üzere randevuyla hareket ediyor. Peki randevu almak için kuaförünüzü arayıp ulaşamadıysanız? Bu durumlarda kuaföre ulaşana kadar aramaktan başka çare kalmıyor. Hal böyle olunca bizlerde hayatı kolaylaştıran uygulamayı sizler için bulduk. Hadi o zaman Kolay Randevu – Kuaför, Berber Bul, Randevu Al uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği binlerce merkezi bulabilmeniz. Eğer sürekli gittiğiniz bir kuaför veya berber yoksa üzülmeyin. Kolay Randevu – Kuaför, Berber Bul, Randevu Al uygulaması sayesinde sürekli aynı yere gidebilirsiniz. Değişiklik yapmak isterseniz de size en yakın olan diğer merkezleri bulabilirsiniz. Kolay randevu uygulaması aslında birçok kolaylık sağlıyor. Uygulama yalnızca bu merkezleri bulmanızı sağlamıyor. Aynı zamanda kuaförünüzden online randevu da alabilirsiniz.

Kolay Randevu – Kuaför, Berber Bul, Randevu Al uygulaması sizi telefon numaralarıyla uğraştırmaz. Randevu almak istediğiniz merkezden online olarak randevunuzu ayarlar. Böylece saatlerce telefon trafiğiyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Normalde yaşanabilecek bir olasılık da alınan randevuyu unutmaktır. Örneğin güzellik merkezleri bazen çok yoğun olur. Bu yüzden bazen 1 hafta sonrasına randevu verebilirler. Fakat randevu günü geldiğinde unutulur. Kolay Randevu – Kuaför, Berber Bul, Randevu Al sayesinde randevunuz size önceden hatırlatılır. Böylece aldığınız randevuyu asla unutmazsınız. Bu yüzden uygulama bildirimlerine izin vermeniz oldukça önemli.

Uygulamaya ilişkin diğer bir konu baktığınız yerleri listeleyebilmeniz. Eğer gitmek istediğiniz kuaför hemen randevu versin istiyorsanız, yoğunluk durumuna göre arama yapabilirsiniz. Aklınızda herhangi bir kuaför yoksa aramanızı puanlara göre yapabilirsiniz. Kuaför veya berbere ilişkin bu puanlar size fazlasıyla ipucu verecektir. Müşteriler memnun kaldıysa yüksek puanlar verebilirler. Sizlerde favori kuaförünüzü bulduysanız merkezi favori işletmelerim sekmesine ekleyebilirsiniz.

Neden Sevdik?

  • Kolay Randevu – Kuaför, Berber Bul, Randevu Al ücretsiz bir uygulamadır.
  • Güzellik merkezi, kuaför, berber lokasyonlarını görebilirsiniz.
  • Favori işletmelerinizi oluşturabilirsiniz.
  • Aradığınız işletmelere filtreleme özelliği(yoğunluk durumu, işletme puanı vb.) sayesinde ulaşabilirsiniz.
  • Kolayca ve telefon trafiğine takılmadan randevunuzu alabilirsiniz.
  • Randevu öncesinde hatırlatma bildirimi alabilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
4,2 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz