En Popüler Uygulama FaceApp – AI Face Editor

0
2443
faceapp

Günümüzün en popüler uygulamalarından birisini sizler için inceledik! FaceApp – AI Face Editor uygulaması bu sıralar oldukça popüler. Özellikle Instagram gibi sosyal mecralarda herkesin FaceApp – AI Face Editor uygulamasını kullandığını görüyoruz. Sizler de Instagram kullanıcısıysanız hikayeler arasında gezerken mutlaka denk gelmişsinizdir. Peki herkesin bu fotoğrafları nasıl yaptığını merak ediyor musunuz? Kendinizi yaşlandırmanın veya gençleştirmenin mümkün olduğu uygulamayı yakından tanıyalım. Hadi o zaman FaceApp – AI Face Editor uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı bir anda zamanda yolculuğa çıkartması. Kendinizi yaşlandığınızda hayal ettiniz mi? Peki nasıl görüneceğinizi hiç düşündünüz mü? Hayallerin ötesine geçen FaceApp – AI Face Editor uygulaması yaşlılığınızı size gösteriyor. Üstelik bunu son derece gerçekçi bir şekilde yapıyor. Gerçekten yaşlı bir insana dönüştüğünüzde hemen hemen o şekilde görüneceksiniz. Tıpkı uygulamanın size gösterdiği gibi. Elbette yaşlanma fobiniz varsa bu tür uygulamalar sizi olumsuz etkileyebilir, şimdiden uyaralım. 🙂

Uygulama aslında yeni çıkmadı. 2017 yılında play store ve app store mağazalarına giriş yapan uygulama sonradan popüler oldu. Milyonlarca ülkede ismini duyurmayı başardı. Türkiye’de ise bir dönem popüler olmuştu fakat sonradan unutulan uygulamalar arasında yerini almıştı. Geçtiğimiz günlerde birkaç ünlünün FaceApp kullanmasıyla tekrar gündeme geldi. Bu sefer büyük ses getiren FaceApp – AI Face Editor uygulamasını denemeyen kalmadı diyebiliriz.

Uygulama ile yapabilecekleriniz yalnızca yaşlandırma değildir. FaceApp – AI Face Editor uygulaması sayesinde cinsiyetinizi değiştirebilirsiniz. Birçok kişi cinsiyeti değiştiğinde nasıl olacağını merak eder. FaceApp – AI Face Editor uygulaması size bu halinizi gösteriyor. Ayrıca uygulamanın gençleştirme özelliği de var. Yaşım zaten çok, gençken nasıl görüneceğim diyorsanız uygulamaya bir şans vermelisiniz. Son derece eğlenceli ve popüler FaceApp – AI Face Editor uygulamasını seveceğinize eminiz.

Hemen her uygulamada olduğu gibi, bu uygulamanın da ücretli olduğunu söylemeliyiz. Elbette uygulamayı ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Eğer herhangi bir ücret ödemek istemezseniz reklamları izlemek zorunda kalıyorsunuz. Fakat uygulamayı sınırsız süreli kullanmak isterseniz paketleri inceleyebilirsiniz. Aylık 75 TL ücret karşılığında FaceApp PRO ile tüm özellikleri aktifleştirebilirsiniz.

FaceApp: Yüz Editörü
FaceApp: Yüz Editörü
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot
  • FaceApp: Yüz Editörü Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz