iOS Samsung Gear S Uygulaması

0
1307

Samsung tarafından geliştirilen ve son yılların en gözde teknolojik cihazları arasında yer alan Samsung Gear için iOS güncellemesi geldi. Geçtiğimiz günlerde Samsung verdiği sözü yerine getirerek iOS işletim sistemine sahip cihazlar için Gear cihazlarının uygulamalarını yayınladı.

Samsung Gear S uygulaması adından da anlaşılacağı gibi Samsung tarafından geliştirilen Gear S2 ve Gear S3 akıllı saatlerinin Apple tarafından üretilen akıllı telefonlara entegre edilmesini sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Apple kullanıcıları mobil cihazlarından bir uygulama ile Samsung Gear akıllı saatleri kullanabilecek.

Samsung Gear S uygulaması yayınlanmadan önce Gear S2, Gear S3 ve Gear Fit 2 yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar ile iletişim kurabiliyordu. Bu uygulama ile Apple kullanıcılarının da önü açıldı.

Samsung Gear S uygulamasını mobil uygulama mağazalarından indirdikten sonra kurulum aşamasına geçiyorsunuz. Bu aşamada Apple cihazınız ile bağlantı sağlamak için karşınıza çıkan yönlendirmeleri takip etmeniz gerekiyor. Yönlendirmelerin ardından cihazlar ile bağlantı kuruluyor ve cihazlar kullanıma hazır hale geliyor.

Samsung Gear S uygulaması sayesinde telefonunuza gelen bildirimleri saatinizde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca saatin üzerinde bulunan uygulamaları sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Samsung kullanıcılarının saat ile yaptığı işlemleri yapmanıza imkan veren Samsung Gear S uygulaması ile isterseniz saatinize yeni arayüzler ekleyebilirsiniz.

Samsung Gear S ile akıllı saatiniz ile yapmak istediğiniz işlemleri uygulamanın yönetim paneli sayesinde belirleyebiliyorsunuz.

Samsung Gear S uygulaması ile saatinize gelen bildirimlere cevap veremiyorsunuz. Bu yönüyle eksik olan uygulama ilerleyen zamanlarda geliştirilecek mi bilinmiyor.

Samsung tarafından geliştirilen bu uygulama dünyanın pek çok yerinde kullanılıyor. Onlarca farklı dil seçeneği ile Apple kullanıcılarının yüzünü güldüren Samsung diğer cihazlar içinde erişime izin verecek mi bilinmiyor. İlerleyen günlerde Samsung tarafından uygulama güncellemeleri ile bütün bunların cevabını alacağız.

Kullanışlı yapısı, kullanıcı dostu ve göz yormayan ara yüzü ile geçtiğimiz günlerde Apple kullanıcılarının beğenisine sunulan Samsung Gear S uygulamasını indirmek isteyen Apple kullanıcılarının App Store ve itunes mağazalarını ziyaret etmeleri yeterli olacaktır. Samsung Gear S uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. 

Samsung Gear S
Samsung Gear S
  • Samsung Gear S Screenshot
  • Samsung Gear S Screenshot
  • Samsung Gear S Screenshot
  • Samsung Gear S Screenshot
  • Samsung Gear S Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.